netflix

2 /
kedi mühendisi kedi mühendisi
türkiyede sonunda kullanılır hale gelmiş sitedir. dünyada şu an için sadece çinde hizmet vermemektedir.

ücret konusunda bir revizyona gitmezlerse türkiyede pek tutucu olmayacaktır.

üç ayrı üyelikleri bulunuyor. bunların en ucuzu basic ve aylık 8 euro gerekiyor. buda takriben 25 lira gibi bir fiyata denk geliyor. aslında 25 lira çokta değil diyenleri duyar gibiyim ama bu üyelikle hd izleenmiyor.

peki hd izlemek için hangi üyeliği almam gerekir diyenlerin standart a yönelmesi gerekiyor. bununda ücreti aylık 10 euro. buda türk lirası olarak 32 liraya denk gelmekte.

ben en büyüğünden isterim, büyüğünü getirin diyenler içinse premium üyelik var ve 12 euro. buda yaklaşık 40 lira geçirmekte.

arkadaşlarla ortak hesap alırız diyenler için, basic ile 1, standart ile 2 ve premium ile 3 cihazda aynı anda izlemeye izin veriliyor. kısacası danaya girer gibi 7 kişi bir hesap almazsanız belki mümkün olabilir ama çokta şey yapmamak lazım bunu.

ve en can alıcı noktası, türkiyemizin en güzide uygulaması adil kullanım kotası. bu uygulamadan dolayı, netflix vesilesiyle tüm internet servis sağlayıcılarına tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
sylph sylph
netflix'deki dizileri internetten izlemiyor muyuz zaten. anlamadım ben bi bok açıkçası. ben zaten tv seyretmiyorum.
çocuklar için de tek elzem kanal var, nickelodeon.
kornman kornman
spotify gibi hazırlanıp gelmemişler belli ki, alel acele ve nedense tüm dünyaya birden açılmışlar. kendilerini temsil eden yerel sosyal medya hesaplarını bile bir ajansa vermemişler sanırım. hem fiyatlandırma hemde içerik bakımından daha güzel şeyler beklerdim ben. spotify kadar en azından.

neyse, steamde işe türkçe veya tl ile başlamadı, hayırlı olsun, çabuk ayak uydururlar umarımda p2p araçlarını kullanmayı külfet gören public tracker kullanıcıları bilgisayarlarını bozdukça bana getirmekten vazgeçer.
kedi mühendisi kedi mühendisi

devamı ;

ilk ay ücretsiz kullanım veriyor. denemek için standart paketlerini aktif ettim ve ;

1 - netflix de bulunan bütün dizi ve filmleri bulmak mümkün değil. netflix in kendi yapımı olan orange is the new black bulunmuyor. film olarak belli başlı filmler var ama yine istenildiği kadar değil.

2 - altyazıda türkçe seçeneği bulunmuyor. ingilizce altyazı bütün videolarda var, diğer diller belli başlı yapımlarda bulunuyor. örneğin the dark knight da sadece ingilizce varken, breaking bad de ingilizcenin yanında almanca, ispanyolca gibi dillerde var.

3 - görüntü kalitesini video izlerken değiştirmek (sanırım) mümkün değil. internetin hızına göre kendisi ayarlıyor.

4 - yapımları neye göre ekleyip, neye göre eklemediklerini anlayamadım. breaking bad bulunurken, spin off dizisi better call saul bulunmuyor. avengers, spiderman gibi marvel yapımları bulunmuyor, arayınca dc yapımlarını öneriyor ancak dc yapımlarınında hepsi yok, örneğin izombie. ama bildiğim kadarıyla amerikada bu yapımlarda bulunuyor. bölgeye göre kısıtlama var gibi.

5 - türk yapımları bulunmuyor. genel olarak amerikan yapımları çoğunlukta ve belli başlı diğer yapımlar var.

kısacası dünya piyasasına hızlı bir giriş yapmışlar ancak eksikleri çok. şu an için ingilizce bilenler dışında pek kimseye hitap etmiyor. torrent e alışmış bir şahsın ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde değil.

edit : ios uygulamaları appstore da bulunuyor. aynı zamanda mobil piyasayada aynı gün girmişler yani.
ersan kuneri ersan kuneri
4k performansı inandırıcı değil, leş gibi upscale kokuyor,
yer mi lan paşa çocuğu ?
altyazı olmadan izleyemeyenler için sıkıntı (beni ırgalamıyor tabii ki)
documentary içeriği de beklediğimden fakir çıktı açıkçası, ben torrentden devam diyorum ama 1 ay kurcalar mıyım daha? bence kurcalamam, bir kaç gün daha bakarım.

samsung app i ile yalnız web den daha efektif çalışıyor bu da yadsınamaz bir gerçek.

dikkatsi dikkatsi
en nihayetinde ülkemize gelmiştir. sırf fantezi olsun diye bir dönem vpn ile kullanmışlığım var. fakat olmamış. fiyat pahalı. kuru aynen ödemek zorundayız ki bu da aboneli bir tv yayınına eşdeğer hale geliyor. 1080p yayın için saatte 3 gb veri götürüyor. bu da 75 gb akk ile ortalama 2 saatten 12 film izlemek demek. burada ttnet ve diğer iss ler anlaşılıp kotadan düşmemesi istenmeli ki ttnet bunu asla yapmaz.

abone sayısı olarak istenen seviyeye gelemediklerinde bir ayar çekecekler artık.
crimson crimson
bazen tam olarak aradığınızı bulmanın vakit alabildiği platform. birkaç küçük ipucu ise bu süre kısaltılabiliyor.

türkiye'de izlenebilecek filmler: list of netflix movies released in turkey (updated daily) our list of movies on netflix is updated daily and can be easily sorted by year of release, runtime (minutes) and by netflix rating finder turkey
türkiye'de izlenebilecek showlar : complete list of netflix turkey tv shows (updated daily) our list of tv shows on netflix hong kong is updated daily and can be easily sorted by netflix title, rating and genre. finder turkey

bunun yanında detaylandırılmış (gizli) kategorilere ulaşmak ve aradığınızı da kolayca bulmak mümkün. kategorilere ulaşmak için detaylı bir arama yapmak yerine aşağıdaki adresin sonuna kategori numarasını yazmanız yeterli olacak:

"www.netflix.com/browse/genre/###"

kategorilerin tam listesi:
the netflix ıd bible - every category on netflix " what's on netflix? one of the complaints we often hear from our users is they actually spend more time looking for content rather than watching it. this quick little ... what's on netflix?
2 /