netlog

1 /
emrahman emrahman
üye olurken msn'deki arkadaşlarınızı netlog'a davet etmeniz için hotmail şifrenizi isteyen gerzek oluşum. sana ne ulan! ben kimi istersem davet ederim!! şifreyi girmeyince de adım atlayamıyorsun bi de. sinir oldum şimdi.
volkan volkan
mail kutuma hergün bir salak sizi netlog'a davet ediyor biçiminde maillere boğan bir sanal abazan kuruluşudur.

üyelik sisteminde sanırım 3. aşamada sizden mail adresinizi ve mail şifrenizi istiyerek bundan sonra mail listenizde bulunan herkese düzenli olarak şu kişi(ler) sizi netlog a davet ediyor der.
gibigibi gibigibi
"bak bende x de oturuyorum benımle mutlaka tanıs şuan cevrımcısınız sanırım sana yakınımben özelbi şirketinmüdür yardım cılığını yapıyorum msn adresım bu ekle ha buarada isimım selçuk msn adresımde bubenımle hoşça arkdaşca vakıt geçirebilirsınız lutfen teklifımı kabulet sakınret etme burdakıler zaten tıpsız bem tıp yerınde [email protected] benım teklifımı kabul edersen senı harbı paraya turksel konture boğarım msnyıekleoldumu"

şeklinde müzeliklerimize rahatlıkla kafa tutabilecek resim yorumları vardır. şahane bir yer
rafael rafael
insanın içindeki eli roth'u dışarı çıkarmak adına başarılı bir sitedir...

bütün plan hazır arkadaş, bütün netlog üyelerinin katılması şart olan bir parti düzenle, partinin yeri belli: aşağı slovakya'da terkedilmiş bir hostel. nedenini soranları "dostum böile choq dhaha style oluyore" diye geçiştir, kendilerini orada bekleyen sürprizi sona sakla:

elektrikli testere, kerpeten, matkap ve bilimum teçhizatla donatılmış alanında uzman işkence uygulayıcıları...
kurtulan olma ihtimaline karşı hostelin etrafını mayınlarla donat, her ihtimale karşı da kendisinin bu hostelde saklandığını belgeleyen bir usame bin ladin röportajını el cezire televizyonuna vermek üzere saklı tut...

let the games begin..
comex comex
kızların bikinili fotolarını kamuya mal etmesi ve "şu kadar ziyaret aldım eheh" yazılarını baş köşeye koymasıyla, netlog çok ilginç bir olgu başlattı diye düşünüyorum: siber orospuluk.

evet bunun tanımı tam olarak siber orospuluk. gerçek dünyada gerek aile, gerek sosyal çevre yüzünden teşhir edemediği bedenini internete atıyor ve içindeki orospu ruhu dışarı vurmuş oluyor. "göster ama elletme" felsefesi garantili olarak vuku buluyor. ve ne kadar abazan bu çıplak fotolara atlayıp, mal mal yorumlar yazarsa; kızlar da o kadar iyi olduklarını sanıyorlar.

gençlik nereye gidiyor sözlük?
bedava sirke bedava sirke
en son " onsekiz cm'lik eğlence " nickli bir abazan gördüğümden beri beni daha derin şüphelere iten sosyal paylaşım sitesi, bu tip nick alan kullanıcılar genelde homo oluyor bu sitede tabii hepsini aynı kefeye koyamayız ama %90ı sapık modunda geziyor, lakin çok aklı başında eşcinsellerin de olmadığı söylenemez bir kaç arkadaştan çok şeyler öğrendim açıkçası doğruya doğru,
1 /