nişantaşı üniversitesi

2 /
enginarin kalbi enginarin kalbi
esenlerden aksaraya giderken metronun canımda göstermiştir kendini. nasıl ya dedik? adamlar bu kadar saçma bir yere okul mu açmış? hele ismi? hayran olursun. lan bayrampaşa-sağmalcılar arası bi yerdesiniz, en yakın avm'de forum istanbul. nişantaşı ne alaka. yemine diyorum bayrampaşa üniversitesi siye açsaydınız daha samimi, daha inandırıcı olurdunuz.
senin yasin kac sincap senin yasin kac sincap
dünyanın en güzel üniversitesi. abi onu bunu siktir et de ben bu üniversiteyi "nişantaşı yeaa sonuçta" diyerek yazan var mı merak ediyorum, muğla'da var çünkü. adam deniz kenarı diye yazıyor bi geliyor dağ başına inme iniyor çocuğa.

hayır bir de güzel semtimin isyankar gençliğiyle karşılaşınca ne yapıyorlardır kimbilir. lokasyonu araba parketmek için uygun değil, uygun olsa eminim orada bol bol son ses teyp açmış arabalar görürdük. neyse hayırlısı.
arzu999 arzu999
ben orda okuyorum !hayatımın en büyük hatasını yaptım :( onu bunu bırak eğitimi berbat! bir gördüğümüzü bir daha görmüyoruz herkes istifa ediyor! sokaktan topladıklarını getirmişler hoca bile olduklarını sanmıyorum parasıyla diploma almaya gelenlerin yeri işte ama ben sonrasını düşünüyorum kalite sıfır!
bombacı kazım bombacı kazım
sesi diğer reklamlardan oldukça kısık olan reklamında ilk 5 tercihe bizi yazın yüzde 30 indirim kazanın diyen üniversitedir. bunun sebebi de insanlar ne kadar üst sıraya yazarsa üniversitenin puanları o kadar artacaktır bu sayede puanı yüksek öğrenciler gelecek üniversitenin saygınlığı artacaktır.
olsadabirdilekhakkim olsadabirdilekhakkim
ülkemiz gençlerinin tiki olan, fok balığı gibi konuşan kızlarını ya da ağzını yaya yaya konuşan, concon erkekleri bünyesinde toplaması fikri mantıklı gelmiyor değil. kendi yağlarında kavrulurlar orada, olur yani, hoş.
greenspan greenspan
cep üniversitesi, bir nevi cep sineması gibi, 3 fakülte, merkezi lokasyon (bayrampaşa), avm benzeri kampüs (muhtemelen kiralık).
istanbul'da istanbul veya istanbul'dan ayrılmam diyen, puanı uyan arkadaşlar tercih edebilir.
2 /