norton antivirus

1 /
dlord dlord
antivirüs görünümlü virüstür kendileri. neden mi ?
- sisteminizi sıradan bir virüsten daha çok yorar, açılış ve kapanış esnasında bu virüsü kurduğunuza bin pişman eder.
- bencildir aynı zamanda, olabildiğince sisteme kendisinden başka virüs dahil etmez. sistem kaynaklarını tek başına kullanmayı yeğler.
- sıradan bir virüsten daha çok bulaşıcıdır. e-postalarınızdan tutunda sıradan office dökümanlarını her açmaya çalıştığınızda normal açılışın en az 2-3 katı geç açılır.
- öncelikli olduğunu düşünür. faaliyet esnasında işlemci ve ram i kendisine köle yapar. kendi performansını arttırabilmek için onları sömürür.
- günceldir. sıradan virüslerin yapamayacağı şekilde sürekli kendini günceller ve sisteminize kendi rakipleri hakkında bilgi toplar.
- sadist bir yapısı vardır. sisteme çektirdiği çileden tatmin olmazken, esir aldığı rakip ürünleri de sistemde tutar. bu diğerlerine ders olur. (bir kaç tanesini taksim meydanında karantinaya almak gibi)
- çeşitli bir virüstür. kardeşleri de vardır. norton ınternet security, personel firewall, systemworks vs.

bir virüse göre üstün özellikleri bulunan antivirüs görünümlü tam donanımlı virüs. kullanana allah sabır versin.
stone cold stone cold
hard disk'e adetâ yapışan antivirüs programı.silmek başlı başına bir dert olabiliyor,en son çare olarak format düşünülebilir;genel olarak bu ilk çaredir.
azwepsa azwepsa
bilgisayarımın içinde sürekli çoğalan, internete erişmek için kapıları zorlayan habis virüsü ben görüyorum o göremiyor. ulan norton, sen ne işe yararsın???
smg smg
babasına teknik servis hizmeti veren kişiler için tavsiye edilebilir. buradaki "baba" nın özellikleri; yaş olarak ilerlemiş,internetten sadece bilgi edinmek için yararlanan,pc den fazla anlamayan,pc nin bozulması ile gelir seviyesi arasında doğru orantı olan baba, şeklindedir.
ben de öyle biliyordum ben de öyle biliyordum
üyeliğin bitmesine yakın sürekli virus,trojan alarmı veren virüskırar. anlamadım yenileyelim diye mi böyle yapıyorlar. zaten piyasadaki pek çok virüsü bunların kodladığına dair çok pis şüphelerim var.
darkenfact darkenfact
çok kıskanç ve alıngan bir anti-virüstür kendileri. sistemimde mecal bırakmadığı ve registration süresinin sonuna yaklaştığı bir zamanda beleşinden bir de kaspersky yükleyeyim dedim. demez olaydım. kaspersky'yi yüklediğim an kendisini devre dışı bırakmış ve serial siteleri arasında dolaşırken bilgisayarımın 40 virüs + yüzlerce spy'a yataklık etmesine göz yummuştur.

daha sonra ne mi oldu?
(bkz: usta çek bi format yağlı olsun)

(bkz: norton allah belanı versin)
pilgrim pilgrim
bilgisayarı virüsün girmesine tenezül etmeyecek hale getiren ve bu şekilde güya koruyan program.

hişt lan sana diyorum duyuyon mu beni bedava versen olmaz. avg rulez.
1 /