nottingham forest

2 /
madafakamanki madafakamanki
avrupa fatihi. 2 şampiyon kulüpler kupasına sahipler. taraftarları falan arsenal taraftarı ile taşşak geçiyor publarda. gururlular. şu an kenyaya gitsen mesela kimse arsenal'i, tottenham'ı falan tanımaz herkes ingiltere diyince notthingham forest abi der. biat eder. tottenham real madrid'i devirdi mesela hafta içi. kimse sevinemedi, avrupa'da başarılıyız diyemedi ağaları, reisleri tüm dünyanın saygı duyduğu notthingham forest'a saygılarından.

hay amk ya.
artificialmagazine artificialmagazine
fenerbahçe'yi arsenal, beşiktaşı'ı tottenham'la özdeşleştirip sözde galatasaray t*şağına kurban edilmeye çalışılan takım.

ingiltere denince akla gelmez de şanlı bir geçmişi vardır. ironiye yağdırmalık bir şey bulamıyorum çünkü ciddi ciddi bi üstteki paragrafta belirttiğim durum kıstas alınmış. inanın çoğu galatasaray taraftarını kızdırmaktan ziyade güldürüyor bu tarz şeyler. ben misal 5-1'miydi neydi en son o maçı izleme tenezzülünde bile bulunmadım.

neden? avrupa maçlarını bekliyorum. neyse böyle s*kik bir giri yazıp kirletmeyeyim adamların başlığını. bilgilendirici bir şey olsun.

kulüp resmi sitesinde cloudflare ssl üstünden alınan sertifika kullanmışlar. her 6 ayda bir yeniden yazılıyor. garipsedim. niçün? çünkü bunu verenin comodo olduğunu bilmiyordum. belki de ben yanlış anlıyorum; bilemedim...

2 /