nuh peygamberin cep telefonu kullanması

2 /
leonardo da dinci leonardo da dinci
kılıflı mı kılıfsız mı kullanıyormuş acaba, bize bunun da bilgisini verseydi de profesör, biz de aydınlansaydık.

valla bir 'bilim kurgu insanı' olarak akla gelebilecek her şey hakkında en az 1 kez düşünme şansı veririm kendime. ancak bu dincilerin teknolojiyi ilahlaştırıp her mucizeyi, her olayı bilimle açıklamaya çalışmasına ben bile yuh diyorum. şunu bir türlü anlamadılar: bilim her daim gelişmekte olan bir şey, sen kalkıp kuranı bugünkü bilim ile ispat etmeye çalışırsan 1000 yıl sonra yine kalırsın yaya.

bu arada pelin çift bence daha bilim insanıdır o adamdan.
yemekten çıkan kıl yemekten çıkan kıl
nerden biliyorsunuz doğru olmadığını??

peygamberin cebrail'den vahiy aldığına ve bu yolla kuranın yazıldığına, arşa yükseldiğine,elleriyle ayı ikiye yardığına inanan insanlar bu ifadeyle taşşak geçiyor ya en çok da ona gülüyorum.
elma yemeyi reddeden adem elma yemeyi reddeden adem
bu adamdan ders alan öğrenciler var beni en fazla üzen şey bu aslında.

üniversite eğitiminin asıl önemli olan kısmı sizin ufkunuzu açması aslında. anlatılan şeyler gizli bilgiler değil, yöneylem araştırmasını üniversitede 3 döneme öğreniyorsun belki kendi başına 4-5 aya bile öğrenebilirsin ama 10 yıllık iş tecrübesi olan, yıllarını bu mesleğe vermiş bir hoca ile 4 sene kendi çabalarınla sohbet edemezsin.

okuldan çıkınca bunun farkına daha iyi varıyorsunuz. lan kantinde adem'i/havva'yı kesmek yerine cafer hoca ile az daha sohbet etseydim diyorsunuz.

lan keşke kolay diye gökay hocadan değil de zor diye burak hocadan ders alsaydım diyorsunuz.

bu adam öğrencisine ne kattı acaba. her yıl 150-200 öğrencinin dersine girmiş olması bile kayıp.

#imamhatiplerkapatılsın
gamsizhasan gamsizhasan
niye bu kadar taşşak geçildiğini anlamadığım husus. hiç mi duymadınız lan mu kıtası, atlantis filan? hatta atatürk'ün önderliğinde türk tarih kurumu dahi zamanında bu konular üzerine ciddi araştırmalar yapmıştı.

yüksek teknolojiye sahip eski uygarlıkların mevcut olduğu fikrini ortaya atan ne ilk kişidir, ne de son olacaktır bahis mevzuu dayı. iddialarını destekleme biçimi akademisyenlikten çok kardeşler kıraathanesindeki dayıya benzemektedir dersiniz, onu anlarım.
1
2 /