odtü kuzey kıbrıs kampüsü

1 /
mrtksn mrtksn
bu yıl öğrenci almaya başlayan vakıf üniversitesi türündeki odtü klonu.bu yıl kayıt yaptıran öğrenciler ilk yılını orjinal odtü de geçirecektir.
evilmaddox evilmaddox
odtü nün kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti nde açmış bulunduğu, 3 senedir aktif olan ancak kampüsünün inşaat devresi nedeniyle iki sene önce kampüs binalarının kullanıma açıldığı, nüfusu az ancak gelişmekte olan güzide okul. ankara kampüsüyle aynı zihniyete sahip bir okul olması da ayrı bir güzellik. sanılanın aksine de diplomada "odtü kkk" yazacak, odtü değil, merak edenlerin bilgisine..

daha fazla bilgi isteyenler içün :

www.kkk.odtu.edu.tr
fruktoz fruktoz
sanılanın aksine bünyesinde bir çok kafalı, burslu öğrenciler de barındıran eğitim yuvası. türkiyedeki birçok üniversiteye oranla çok daha iyi olanaklara sahip olduğu da bir gerçektir. (bkz: yurt)
ttt ttt
türkiye cumhuriyetinin kktc sınırları içerisinde uluslararası söz sahibi, güçlü bir üniversite açma arzusunun sonucudur. kurulacak olan üniversitenin hem uluslararası hem de güçlü olması gerektiği için görev odtü ye düştü. her ne kadar siyasi nedenlerle açılmış olsada gerek akademik kadrosu gerekse öğrencileriyle amacına ulaşmış durumdadır.
skynyrd skynyrd
hocaları odtu,hacettepe,mit,toronto gibi yüksek kaliteli üniversitelerden mezun, ortamı samimi, kampüsü gittikçe gelişmekte fakat yeşilden yoksun, bulunduğu şehir rezil ve dersleri agir olan okulum..
nokta virgülle aşka geldi noktalı virgül oldu nokta virgülle aşka geldi noktalı virgül oldu
dersler bakımından odtüyü aratmayan, -odtu denkliğini kabul ediyor-,ama hocalar olarak ankaradakilerden farklı olarak,daha t.şşaklı dediğimiz türden (enazından makina müh için),öğretim görevlilerini barındıran sosyal aktivitesi sıfıra yakınsıyan üniversite. en zevkli iş ders çalışmak,artık siz anlayın neredesiniz. ama klasik bir odtulunun içtiğini kabul edersek,burası odtulu için cennetten bir parça. rakı 70lik 12.90 tadı da güzelimsi,vodkalar da o civardalar..

karıkız peşinde bi adam değilim,dostluk ortamı olsun,derslere de zaman kalsın diyorsanız,doğru yerdesiniz
stack100 stack100
gelişmekte olan bir kampüstür. öğrenci sayısı çok azdır. bu yüzden kampüste gezerken terkedilmiş yerler mi lan burası diye düşünürsünüz. mimari bakımdan çok güzeldir, ama insanın olmadığı bir yer ne kadar güzel olabilir ki. fotoğraf çekilmek için ya da denizi gören manzarası için gezilebilir. öğrenci sayısı 1000 civarındadır. eğer asosyal bir insansanız sizi intihara kadar sürükleyebilir, kampüste ki yaşam koşulları.

üniversite modern binaların kampüsü doldurduğu yer değil, insanların kampüsü doldurduğu yer olduğunu anladığınız bir kampüstür odtü kuzey kıbrıs. üniversitelerin koşulları ne olursa olsun eğer öğrenci çekemiyorsa hiç çalıştırılmamış bir son model araba gibi garajda durur. ve onu birileri sürene kadar kimsenin dikkatini çekmez. işte odtü kuzey kıbrıs kampüsünün hali de bu şekildedir.
skynyrd skynyrd
puanı git gide düşen güzel okulum. gerçi bu seneki oss sonuçlarına göre neredeyse tüm paralı okulların puanları yerlerde. yine de odtu eğitimi ve diploması veren odtu kkkyi yazmayıp bahcesehir beykent vs yazanın kafasına sicim o ayrı.
düttürü dünya düttürü dünya
gidenlerden aldığım duyumlara göre mis gibi de kampüstür. biraz daha ağaçlandırma ve sosyal alan sanırım tenhalığının getirdiği sıkıcılığı kapayacaktır. en dandik özeller bile 16- 17 milyar isterken odtü kk'ya gitmek sanırım oldukça mantıklı.
metis metis
kıbrıs sınırları dahilinde olmasa puanları acayip yüksek olacak üniversite. mevcut eğitim öğretim sisteminde odtüyü kazanacak puana erişemeyen insanlara gereken eğitimin verilebildiği yer. aynı zamanda sessiz sakin kendi halinde bir kampüse sahiptir. 1500-1700 arası öğrenciye sahip olduğunu da tahmin ediyorum. biraz sapa yerde olsa da verdiği eğitim takdire şayandır
elastigirl elastigirl
inceden inceye odtünün içini boşaltan odtü gibi bir miras ve kültüre sahip okul bile paralı klon doğurduysa vah ki ne vah halimize diye düşündüren kurum
1 /