öğle arasında salata yiyen tip

bilmem hatırlar mısın bilmem hatırlar mısın
benim bu.
sabah evden getirdigim sebzelerle birazdan bir yesil salata hazirlayacagim ve bir yandan onu yiyerek bir yandan da son aldigimiz projenin kod isleriyle ugrasacagim. ogle arasinin son 15 dakikasinda da kampusun icinde kucuk bir yuruyuse cikmayi planliyorum.

kisacasi plaza yasami ile falan ilgisi yok, gobekle ilgisi var. kilo geldi 87'ye dayandi, buna mecburum. yoksa ben de isterim simdi bir bucuk porsiyon adana kebap olsa arkasina da kunefe falan. neyse.
ürkek ürkek
istikrarsız şekilde her öğlen yerim.

uzun süredir ekmek tüketmiyorum. vücudun karbonhidrat ihtiyacını sebzelerden karşılıyorum. o yüzden hemen hemen her öğlen yemeye dikkat ediyorum. yeri geliyor protein bazlı yeri geliyor bol yeşillikli bir salata. hem hazımsızlık sorunu çekmiyorum hem de daha daha sağlıklı beslendiğimi düşünüyorum.

bu aralar roka ve lor peynir ikilisine abayı yakmış durumdayım.
taksirli1suç taksirli1suç
salata yer anlarım da bir de o salatayı hiç bitiremeyen tipler vardır. alır iki çatal yalandan gerisini bırakır öyle. hayır sadece salatada da değil her yemekte aynıdır bunlar, illa yarısı tabakta kalacak.
esofmantakımı esofmantakımı
ya rejim yapıyordur yada sağlıklı bekleniyordur veya kilosunu korumak istiyordur,salatayı çok seviyordur,ekonomik durumu buna müsaittir,imkânları bu kadardır.
mevsimbaharı mevsimbaharı
her yemekte tabağımı her zaman bitirmeye çalışan birisi olarak sadece salata dişimin kovuğuna yetmediği için anlamayacağım tiptir. salata ya da yoğurtla hele de ekmek yemeden akşama kadar nasıl idare edebiliyorlar acaba ilginç.
aylenizinmühendizi aylenizinmühendizi
genellikle 30 yaş üstü hafif toplu ya da bayağı toplu bayan yönetici ya da yönetici olmaya yalakalıkla aday özel şirket çalışanlarıdır. özeti ise şöyledir
pazartesi günü "ay şekerim kesin kararlıyım. haftasonu mağazada elbise bulamadım yaaaa."
cuma günü "ayyy haftasonu tırıvırı cafe kol hesap cafede kahvaltı yapalım. ayol dinlenmek benim de hakkım"
hakkın canım, hakkın. lakin bi porsiyonunda nice yetimlerin karnı doyar o ayrı. (bkz: ahzalımsındünya )