olay

1 /
boundless boundless
bursa'da yayınlanan yerel gazete. yüksek trajı ile yurt genelinde yayınlanan çoğu gazeteyi geride bırakır. bursa'da hangi berber dükkanına veya kıraathaneye girseniz mutlaka bir adet bulursunuz. bir kaç sayfa mutlaka bursaspora ayrılmıştır. verdiği çekirge ekinde de bursa sosyetesinin hangi düğünde buluştuğundan tutun da hangi ev hanımımızın resim sergisiyle alkışları sonuna kadar hak ettiğinden haberdar olursunuz.
gitana gitana
yüz yıkama jelinin "hatta maskarayı bile temizlerken..." demesine aldırmamak gerek. maskarayı surata iyice boca edip bırakıyor çünkü. he burada amaç kirpikten çıkartıp, gözaltlarını simsiyah yapmaksa, o zaman çok özür dilerim. bu konuda başarılılar.
yine de nemlendiricisini boklayamam. düzenli kullanıldığında oldukça işe yarıyor.
fitnefücur fitnefücur
sözlüğün sabah sabah gündüz gözüyle saldırıya uğraması ve yetkililerin konuya inceden - kalından anında müdahale etmesiyle sonuçlanan hack olayının akabinde wondrous'un demeç verdiği ortam. ben bu demece + oy vermek istiyorum. çok güzel yazmış ama ben napim.
(bkz: sözlükle ilgili istekler)

not: oy verebiliyormuşum zaten vuku bulanlarda tamam öğrendim arkadaşlar teşekkür ederim ama silmeyeceğim giriyi
anladım bozukluğu anladım bozukluğu
ışığı yandığında sözlüğü bir süreliğine durduran zımbırtı. siren gibi bir şey. zaten sol frame'de de "vuku bulanlar" belirir hemen öncesinde/sonrasında. bir girersiniz ki gene uzun uzun bir şeyler yazılmış. genelde uyuz olursunuz birilerine. o birileri de yazdırandır, yazandan ziyade.

nedeni ise sözlüğün yamuk kullanımı. hiç öğrenemeyeceğiz sanırım, sağlık olsun. gene birileri öter, birileri de bir şeyleri açıklamak zorunda kalır. duraklama dönemi bitti, aksın sol frame.
hüzünden bozma mutluluk hüzünden bozma mutluluk
bu ışığın son yanışı hayırlı bir haber vesilesiyle olunca heves ettim. mümkünatı varsa ben de izdivacımı bu fasilite yoluyla duyurmak istiyorum. wondrous'a açık mektubumdur:

"ever beni wondrous*. evimi daya döşe, müstakbel eşime dolardan yapılmış kolye hediye et. kura bağlı olarak avro olarak da değişebilir bu.
hepsinden önce evlilik kavramını tekrar gözden geçirmem, mevcut "koca" adayıyla geçireceğim yıllar boyunca alacağım sorumluluklar için kendimi hazırlamam lazım ama bunlar nasılsa hallolur. olay butonunu ve avrodan kolyeni hazırla gel. halay başı sensin."
hubede hubede
örnek olarak ; bakım gerçekleşiyor şu an sözlükte. bi' an aklıma wondrous'un elinde malayla, çekiçle sunucuya giriştiği geldi. böyle canlandı gözümde. pure zone cocoba taneli bir canlandırma daha var ama o bana kalsın.
1 /