ölene kadar seveceğinin garantisini veren insan

1 /
clementine ın turuncusacları clementine ın turuncusacları
ölene kadar değil de 1 yıl bile dayanamadı lan herif. yılbaşında nasıl girersen öyle gider şehir efsanesi vardır ya. ya da bizim hayal ürünümüz. biz öpüşerek girdik. tüm yıl seni böyle öpeceğim, sarılacağım, bırakmayacağım söz dedi. dedikten 3 (üç ) gün sonra bıraktı.
yapamayacağınız şeyler söylemeyin. insanların hayatını alt üst etmeyin.
böyle saçma garantiler olmaz. yarının garantisi bile yokken ölene kadar nedir, bir yıl nedir!
sevginizden emin değilseniz bir insanın hayatına dokunmayın. sizin için birinin hayatına girip çıkmak basit olabilir ama karşı taraf için; güven duygusunun içine sıçıyorsunuz, yapmayın.
25
çikilops vol 2 canım benim çikilops vol 2 canım benim
bunu diyen erkekse kıro, kadınsa da kezbandır. hayatın ne getireceğini, ne götüreceğini bilmezler, bunlar ya benimsin, ya da kara toprağım mottosunu da severler, ne iğrenç terimler ya, ölene kadar senin olacağımlar falan asdfg, siktir edin ölene kadar ki durumu, o an birbirinize değer verin, sevin, sevilin.
üniversiteyi bakire bitiren kız üniversiteyi bakire bitiren kız
çoğunlukla yalan beyandır. bu tarz sözler veren insanlar genelde duygusaldır ve duygusal bir yoğunluk yaşarken böyle konuşurlar. ne gariptir ki duygusal insanlar çok fazla duygusal zikzak yaşarlar ve duyguları değiştiği anda verdikleri sözlerin hiçbir hükmü yoktur.
orka orka
karşı taraf yanlış yapmasın ben severim zor günlerde yanında kalmak yada yaşadığı bir acının parçası olmak isterim çünkü kimseyi yüzüstü bırakmak doğru olmaz birisi sizi seviyorsa sizde onu sevmelisiniz kızgınlıklarınızı paylaşılabilirseniz başarabilirsiniz
inquisitive inquisitive
o anki hali vermiştir. 10 sene sonraki halinin seveceğinin garantisi yoktur. aynı ırmakta iki kez yıkanılmaz arkadaşlar. insanoğlu değişir.
hu huu hayat çok güzel hu huu hayat çok güzel
bana garip gelen insandır. insanlar çok büyük sözler söylüyorlar böyle kendilerinden emin şekilde, ben bu konularda öyle olamıyorum. bu yüzden de duygusuz insan muamelesi gördüğüm çok oluyor. bazen düşünüyorum "yoksa ben hiç sevmedim, hiç aşık olmadım mı? yoksa ben sevmeyi bilmiyor muyum? bencil miyim?" diye.
bir ara arkadaşlarımdan birine eski sevgilimi anlatıyordum. bana anlamsız şekilde kötü davranmaya başlamasını, beni sürekli olumsuz eleştirerek moralimi nasıl bozduğunu falan işte." ona hiç onun vazgeçilmez olduğunu hissettirdin mi?" diye sordu bana. onun değil kimsenin hayatımda şimdiye kadar benim için vazgeçilmez olmadığını söylediğimde bana bu kadar öfkeli olmasının sebebinin bu olduğunu söylemişti. emin olamam bundan elbette, ama belki etkisi vardır diye düşündüm. bir yerde hayatına bir insan giriyor ve paylaşabileceğiniz şeyler bitince hayatından çıkıyor. o anları yaşarken üzülüp sevinsek de hepsini bundan ibaret görüyorum. insan kendisinden nasıl bu kadar emin olabilir ki her şey bu kadar çabuk değişirken?
2
lora blood lora blood
bu zamanda babanıza bile güvenmeyin. bu garantiyi belgeleyin. noterden tasdikletin. söz uçar, yazı kalır. ben almadım pişmanım. meğersem herif yurtdışı çıkışlıymış. 120 gün sonra otomatik olarak kapandı. hay ben senin !
1 /