ömer çelik

1 /
theone theone
bugünün neden programı konuklarından, başbakanlık siyasi danışmanı, yaptığı konuşmalar ve verdikleri örnekler belirli bir bilgi birikimi ışığı yansıtıyor heralde kaynağı da siyaset bilimi akademisyeni olmasıdır diye düşünüyorum, takdire şayan.
azwepsa azwepsa
68 doğumludur. siyaset bilimi alanında yüksek lisans sahibidir. akp genel başkan siyasi danışmanıdır. 22 ve 23. dönemlerde akp'den seçilmiştir.

türkiye cumhuriyeti anayasasında değişiklik yapılması hakkında kanun teklifi altında da imzası vardır.

[email protected] adresinden ulaşılabilir.
hobitimben hobitimben
29 ekim davetine katılmayan askeri komuta kademesi için emre itaatsizlik ettiler demiş kişi, geçtim ben onun yüksek lisansını falanda yasalardan bahsetmiş kendisine sormak isterim,1)davete icabet edilir benim bildiğim yani davet etmek emir vermek değildir,2) cumhurbaşkanı yasal olarak partiler üstüdür yani eğer ki bir sorun varsa çankaya'dan zaten açıklama yapılır sanırım,3 ) böyle bir konuda kanunlardan bahsediyorsanız tüm kanunlara harfiyen uyup yasal gedik aramamanız gerekmektedir, yanlışsam düzeltin sayın sözlük ahalisi.
arctic fur ve elementium plated exhaust pipe arctic fur ve elementium plated exhaust pipe
''eğer uluslararası, toplum bu konuda sorumlu davranmazsa yıllar sonra suriye'deki soykırımlar için anma törenleri yapmak durumunda kalabiliriz. türkiye, sürecin başından beri, suriye konusuna yüksek ahlaki ve siyasi sorumlulukla yaklaşmıştır. ak parti olarak, kardeş suriye halkının refah ve huzurunu herkesten çok temenni etmekte ve bu yönde üzerimize düşen her şeyi yerine getirmekteyiz. dünya üzerindeki bütün siyasi partileri esed rejimine karşı tavır almaya davet ediyoruz. dünyanın tüm siyasi partileri, esed rejimine güçlü bir mesaj vermelidirler. bir kez daha esed rejiminin katliamlarını kınıyor, hayatını kaybedenlere rahmet, suriye halkına sabırlar diliyoruz.''

şeklinde bir açıklamaya el atmış, ak parti genel başkan yardımcısıdır.

kaynak: erdoğan'ın sağ kolundan esad'ı devirme çağrısı akp genel başkan yardımcısı ömer çelik, yazılı bir açıklama ile suriye'ye karşı müdahale çağrısı yaptı. çelik, esad rejimi için akıl almaz iddialar... ulusalkanal
paleface paleface
5 ağustos 2012 hakkari geçimli karakolu baskını'nı esad'ın üzerine yıkmış geçmiştir.

açıklamasından bir cümle;

"pkk'nın arap dalgasının hedef aldığı diktatörlüklerin beslediği bir organizasyon olduğu şemdinli saldırısıyla bir kez daha görüldü."

şimdi hadi diyelim ki bunu esad organize etti, mesela dağlıca veya aktütün saldırılarını kim organize etti? e o zaman suriye ile balayındaydık ya?

yine diyelim ki bu saldırıyı esad organize etti e arkadaş sen de o adama isyan edenlere silah sağlıyorsun, eğitiyorsun, organize ediyorsun?

sizin hiiiiiçbir şeyde sorumluluğunuz yok zaten. hep bu malum çevreler, malum ülkelerin işi hep...

şimdi suriye ile papazız ya, ver odunu suriye tarafına... buradakiler de trene bakar gibi bakıp "he ya hep suriye'nin işi" desinler.
1 /