once upon a time in hollywood

sakil sakil
brad pitt ve leonardo dicaprio birer sandalyeye oturup karşılarına koydukları kameranın kayıt düğmesine bassalar ve 2 saat boyunca avel avel kameraya baksalar bile yılın en çok izlenen 5 filminden biri olur. kaldı ki tarantino faktörü var. ve bu iki isme eklenecek oyuncular var. beklenti çok yüksek olacak ister istemez. sinema sektörünceki şu birkaç yıllık durgunluğu sonlandıran filmlerden biri olur umarım.
lord of flies lord of flies
tarantino'nun manyak bir kadroyla hazırlandığı film... en son al pacino'yu kattı takıma... işin ilginci oyuncuların canlandıracağı insanlar da manyak isimler...

Once Upon A Time in Hollywood: Hangi Oyuncu Hangi Rolde…
ersan kuneri ersan kuneri
tüm yönetmenler film çeker tarantino bişey yapar. genelde bu yaptığı şey çok acaip birşeydir.

canın sıkılır açar izlersin, tv de denk gelirsin, kırılmaktan kuşa da dönse filmin yarısı mozaik de olsa izlersin.

şimdi konu ve kadroyu, tarantino nun bu konu ve bu kadro ile ne yapacağını düşündüğümde 1 hoş oluyorum.
driving einstein driving einstein
valla en çok margot robbie'yi merak ediyorum ve onun için filmi merak ediyorum. leo ve brad pitt kadınları, margot robbie erkekleri, tarantino da sinemaseverleri filme çekecek. film mükemmel olacaktır şüphe yok ama margot robbie'yi çok merak ediyorum, uçuşa geçmişti zaten bu filmden önce. artık marilyn monroe gibi oyunculukta belli bir yerde adı kazılı duracak mı yoksa ortalamanın üstünde mi kalacak belli olacak. cast, senaryo vs noksan olacağını sanmıyorum.