once upon a time in hollywood

cek ne kılsın cek ne kılsın
yönetmen quentin tarantino'nun yeni filmi. 2019 yılında gösterime girecek. kadroda şimdilik brad pitt ve leonardo di caprio var. umarım christoph waltz'ı bir kez daha tarantino'nun gözünden izleyebiliriz. ama şimdilik net olan iki isim var. kadro güncellemesi için bekleyip göreceğiz.

film seri katil charles manson'ın seri cinayetler işlediği sırada ünlenmeye çalışan bir aktör ve onun dublörünün hikayesini anlatıyor. charles manson'ın öldürdüğü insanlardan birinin de yönetmen roman polanski'nin hamile eşi olduğunu hatırlatmakta fayda var. yani filmde bir de roman polanski karakteri olacak.

heyecanla bekliyoruz. her tarantino filmi gibi epey kan ve çıplak ayak göreceğiz gibi geliyor.
sakil sakil
brad pitt ve leonardo dicaprio birer sandalyeye oturup karşılarına koydukları kameranın kayıt düğmesine bassalar ve 2 saat boyunca avel avel kameraya baksalar bile yılın en çok izlenen 5 filminden biri olur. kaldı ki tarantino faktörü var. ve bu iki isme eklenecek oyuncular var. beklenti çok yüksek olacak ister istemez. sinema sektörünceki şu birkaç yıllık durgunluğu sonlandıran filmlerden biri olur umarım.
lord of flies lord of flies
tarantino'nun manyak bir kadroyla hazırlandığı film... en son al pacino'yu kattı takıma... işin ilginci oyuncuların canlandıracağı insanlar da manyak isimler...

Once Upon A Time in Hollywood: Hangi Oyuncu Hangi Rolde…