önder aytaç

3 /
bismillahirahmanirahimof bismillahirahmanirahimof
ikinci büyük hukuksuzluk sürecinin başlatıldığı ve bu sürecin ilk kurbanı.

askerlerin, gazetecilerin yanında görüntü olsun diye tutukladıkları çetecileri ve katilleri serbest bıraktıkları gibi bırakırlar mı dersiniz?
harbihayalet harbihayalet
dış işleri bakanı ve mit müsteşarının toplantısının dinlediği ses kaydı yayınlanmadan, gülen örgütü propagandası yapan samanyoluhaber'de bu durumdan daha önceden haberi olduğu yaptığı konuşmadan anlaşılan yazar.


ıt never rains but it pours ıt never rains but it pours
akp'nin boklarını bilen top sakallılardan birisi.
kendisi dinlemelerden haberim yok, kılıçdaroğlu'nun yorumları üzerine konuştum falan dedi. yerseniz tabi.

kardeş kimi kandırıyon sen la. madde madde okuyorsun canlı yayında ne yapılacağını. gelinen noktada bok boku bulup, gücü olan diğerini eziyor.

taraf gazetesi diye yutturulan polis bülteninin top sakallıları milletin ağzına sıçtı. şimdi sıra onlara geldi. demokrasi, hukuk, adalet herkese lazım derken boşa konuşmuyor insanlar.
adolf kitler adolf kitler
sosyal medyada "top sakallı çetesi" diye tabir edilen ekibin yüz karası.

adam tam bir başarısız troll örneği.

karikatür ve takipçilerinin saçma iddialarını rt ederek devleti yıkma peşinde.

anaokulu zannediyor türkiye cumhuriyetini.
sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı
zamanında polis akademisinde dersler vermiş insan. twitter'da yazdıklarına baktıktan sonra kendisinden ders alanları çok merak ediyorum. merak etmek en doğal hakkım.


twitter'da ismini haş-haş-im kılıç yaparak sistemi eleştiren birisi kendisi.

zamanında polis akademisine girebilmek için gerekli olan öss'den 250 puan alma olayını başaramadığım için rabbime şükür ediyorum.
sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı
-- spoiler --

bilin bakalım bu kiminmricıktısı?damarlardan birtanesi balon yapmış uyuşuklugun sebebi o olabilir mi?tik tak tik tak-- spoiler --


bu twitin sahibi.


yemin ediyorum götümle gülüyorum bu olaya. adam internete giriyor sallamasyon bir görsel buluyor ve bu rte'nin mr'ı diyor ve buna inanıp paylaşan da 140 kişi var tabi önder, yapytığı dezenformasyon kokulu twiti ortaya çıkınca ben rte'nin mi dedim ki moduna bağlıyor.

böyle müslüman olacağına yemin ediyorum ateist birine razıyım.
ofansif sol bek ofansif sol bek
aslında bu maklube beyinli şakirtin varlığı, akp-cemaat ortaklığının hüküm sürdüğü yıllarda ortaya attıkları demokratikleşme, vesayeti ortadan kaldırma, darbecilerle hesaplaşma gibi söylemlerin ne kadar kof ve sahte olduğunun en açık ispatıdır. düşünsenize, "ben kenan evren'e kurban olurum, ondan çok şey öğrendim" diyeceksiniz, kck operasyonlarını savunacaksınız, idam cezası kalktığı halde abdullah öcalan'ın idam edilmesi gerektiğini söyleyeceksiniz, ogün samast denilen katille fotoğraf çekilen yakup kurtaran isimli polisi "adamın hasıdır" diye savunacaksınız ve liberal, demokrat pozları atacaksınız. sırf bu herifin akp-cemaat koalisyonunda basın sözcülüğü yapması bile o koalisyondan demokrasi çıkmayacağının ispatıydı ya, uyanamadı bazı saflar. halen daha uyandıkları şüpheli ya, neyse.
dumrul dumrul
tayyip'in danışmanı ilnur çevik tarafından the new anatolian paçavrası bünyesinde piyasaya çıkarılan bu fethullahçı o.ç.'nin gazeteci olduğunu zanneden çok kişi var. kendisi polis akademisinde dekan yardımcılığı yapıyordu. uluslararası polis birliği ipa'nın türkiye genel başkan yardımcısı da oydu. ayrıca akp iktidarı sırasında kültür bakanlığı müsteşarıydı.

bu piçin ekürisi emre uslu'yu piyasaya çıkaran da ilnur çevik'ti. o piç de poliste terör komiseriydi.

kısacası iki piçin ortak özellikleri:

- gülen cemaati üyesi birer terörist olmaları
- polis teşkilatı ile bağlantılı olmaları
- ilnur çevik tarafından medyaya sızdırılmış olmaları
- akp tarafından öne çıkarılıp beslenmeleri
- şu anda kırmızı bültenle aranıyor olmalarıdır.
3
3 /