one punch man

1 /
bedava sirke bedava sirke
mangasını takip etmedim ancak hali hazırda alt yazılı 5. bölümü malum ortamlarda bulunan ve bu halde bile göz yaşartacak seviyede komik, ağız açık bırakacak şekilde iyi olan bir anime dizisi mevcut.***spoiler***
baş roldeki eleman "dur lan! ben öyle hiç iş arayıp, bulup hayatımı bir masa başında harcayamam, benim hayalim süper kahraman olmaktı" diyerek yola çıkar 3 yıl günde 100 şınav, 100 mekik,100 çömelme, 10 km koşu ve yaz-kış klima kapalı olarak kendi vücudunu terbiye eder saitama * tabiri caizse kodumu oturtan bir karaktere dönüşür, kendine rakip olacak kimseyi bulamaz. ama başıda beladan kurtulmaz

ayrıca karakter bana avatar aang de hatırlatmadı değil hani.

uzun lafın kısası serinin özeti şu görsel:

oreke oreke
sezonun en popüler animesi. tam gaz devam etmektedir. önceki sezonlardaki kaliteli anime boşluğundan sonra ilaç gibi gelmiştir.
iao iao
uzun zamandır izlediğim en eğlenceli ve komik şey. süper kahraman klişelerinin her birini teker teker parçalayıp bazen gülmekten bayıltacak kadar güzel detaylarla döşemişler. saitama rocks. 100 mekik, 100 şınav, 100 çömelme, 10 km koşu. kaçırmayın.
cloudt cloudt
bugün son bölümü yayınlanacak olan animedir.

daha ileride ne oluyor diyenleri; manga'ya ama manga'sını okuyup daha da ilerisinde neler olup bitiyor diyenler için de webcomic tarafına buyur edelim... lâkin ufak bir uyarı; webcomic çizimleri gerçekten berbat. kusuruma bakma one ama gerçekler.
araftatek araftatek
komik, değerli, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız anime. 2015'in en popüler animesidir büyük ihtimalle.
başlangıç animesi olarak da görebilirsiniz, türü sevmenizi, ısınmanızı sağlayacak hem eğlenceli hem aksiyon dolu güzel yapım. umarım 2. sezonu fazla bekletmeden gelir.
mgun mgun
son bölümünün üzerinden neredeyse 2 sene olacak ama bunun ikinci sezonuna dair bir haber beklemekle geçiyor ömrümüz... daha marifetleri görülmemiş tonla karakter vardı ilk sezondan!

neyse, introsuyla azıcık nostalji yapak!

1 /