oneaboveall

beste çalan mahur beste çalan mahur
böyle üç tane olsa, sözlükler arasında ki üçüncülüğümüzü geri alırız. uludağ'dan arkadaşlarını getirmesi gereken yazar.

ben şimdiden engelledim nasılsa.


edit: ulan aklıma ne geldi, buraya yazalım şimdi direk giri olacak kadar da şey değil ama dursun burada. arkadaş takip listemde iki adet çaylak var. ciddi miktar giri yazmışlar ama çaylaklar. şimdi bu şahıs yazar olmuş, onlar neden çaylaklar. yazarlığı daha az hakedecek ne yapmış olabilirler onu ciddi düşünüyorum. kafamda deli sorular.
neişinvarkidiskoryumdayanındabirkızsarımtırak neişinvarkidiskoryumdayanındabirkızsarımtırak
bir yazar vardı; profil fotoğrafı ayrılsak da beraberiz dizisindeki gündüz'dü. nickini unuttum hala yazıyor mu bilmiyorum. bu oneaboveall dingili onun on dört yaşında ve zeka geriliği yaşayan bir versiyonu gibi. yazdığı şeyler doğrudan komik değil, ama ironik de değil. soğuk esprinin komik olmamasından dolayı komik olması gibi bir olay var ya, ondan da değil (anlatabildim mi bilmiyorum). yani zerre komik değil, kalabalık ediyor sadece.
ayaktaki yolcu ayaktaki yolcu
yeni instela yazarı.

elleşmeyin yazsın istediği gibi. bu arkadaş gibi troller olmadığı zaman sabahtan akşama sol frame de hiç hareket olmuyor.

harbi itü sözlükten instela geçildiğinde beri sözlük bok gibi oldu. anasını siktiler sözlüğün ne yazan var ne de sohbet edecek kız.