organik hoşaf projesi

4 /
tommyknocker tommyknocker
birincisi bilim yarismasi degil girisimcilik yarismasi. her sikte tubitak aramayin.

"....kübra ağca ise hoşaf üretim projesiyle finale hoşafı bulduğunu iddia ederek değil, pastörize etmeden raf ömrünü uzatma ve lojistik gibi sorulara araştırma geliştirme yaparak aynı ayran gibi hızlı tüketim ürünü olarak satışa çıkma fikriyle yükselmiş - sonra da elenmiştir.

tekrar edelim..

...finale hoşafı bulduğunu iddia ederek değil, pastörize etmeden raf ömrünü uzatma ve lojistik gibi sorulara araştırma geliştirme yaparak aynı ayran gibi hızlı tüketim ürünü olarak satışa çıkma fikriyle...

cikmis.

manuplasyona o kadar acigiz ki basortulu kiz gorseliyle hosafi verince herkes sikmis atmis.

misal bu dayi afrikaya en dandiginden tang satarak milyoner olmus.

www.fortuneturkey.com

ama tabi tubitak degil.
replikasımdayımızmızdır replikasımdayımızmızdır
jüri olarak keko iş adamlarını koyarsan "hoşaf" ticari fikri de diğerlerini elbette ezer. bu fikirleri, derdi kolay yoldan para kazanma olmayan iş adamlarının, üniversitede ya da sağlam ar-ge firmalarında yöneticilik yapmış yetkin kimselerin değerlendirmesi gerekir.

her boku ülke geneline yormamak lazım ama bu hal tamamen ülkenin aynası konumunda.
şöyle ki;
tamamen para kaygısıyla anlık fayda sağlayabilecek ve bu nedenle de önemli proje ve kimselerin, ideaların, doğruların üzerine kendi çıkarları için basabilecek tıynette bir toplumuz artık.
hedef ben miyim tayfun hedef ben miyim tayfun
kosgeb desteği alacak projedir. yok lan beğendiğimden değil , zaten sevmem hoşafı. ben ne anlarım hoşaftan , gerçi o da " hoş laftan " ama olsun.
ben konuşan kefir istiyorum
" yapmasana be eşşek :s " diyen meyan şerbeti istiyorum
sübhanekeyi tersten okuyan kuymak hayal ediyorum
otomatik kabuklu antepfıstığı umuyorum
air france air france
bu sabah ufuk karcı ile konuşan türkiye programına bağlanan vatan şaşmaz tarafından savunulan proje. yalnız vatan şaşmaz da hoşafın pastörize edildiği için finale kaldığını söyledi. hoşafı pastörize etmek ne kadar zordur siz biliyor musunuz diye duyar kastı. yukarıdan biri pastörize etmeden diye belirtmiş. hangisi doğru hangisi yanlış kararı size bırakıyorum sayın sözlük ahalisi. güleriz ağlanacak halimize.

buradan vatan şaşmaza da 2 kelam edelim. bu hoşaf olayını yoğurt örneğinden yola çıkarak savundu. amarigada bir türk abimiz yoğurt satarak dünya zenginleri arasına girmiş. hoşaf neden olmasınmış. adam abd de yunanistan yoğurdu olarak satıyor da para kazanıyor. halis muhlis türk yoğurdu demiyor. hoşaf da it is the best thing of greece olarak satılsın.
sychtianarch sychtianarch
ek not : "şimdi o yarışma girişimcilik yarışması bikerem raf ömrü döt baş..." diyenler olmuş. ay canım duyarlım benim ya. illa biriniz terse gidecek. burada esas ana fikir alzaymır çipinin hoşafın gerisinde kalması. böyle vizyonsuz girişimcilik mi olur be salak adamlar sizi. türkiye zaten bundan müzdarip. kolay para kazanmakta ne var. malı götüreceksin, parmağı yalayacaksın, sonra cızbız restoranı açacaksın, armatörlük yapacaksın. yediğim parayla yazılım şirketi kurayım, çip üreteyim demek yok yok. adamlar yiyorlar ama kolay para peşinxeler abiii. işte organik hoşaf da o hesap. vizyonunuz bu kadar. anca inşaat yaparsın, sucukçu olursun. başka zıkkım bildiğiniz yok.

ledli ekmek kutusu

islami bisiklet

bu da benden tablet seccade. namaz esnasında gorilla glass'tan yaplılan 5 x 200 cm ebadındaki tablet medine'den mescid i aksa'ya kadar havadan görüntüler gösterecek. burada mihrac günü ve gecesi mümmin kardeşlerim tarafından yaşanacak. elbette tablet seccadede hadis ve kuran kayıtları istendiğinde okunacak. ilahi ve türkçe menkıbeler de unutulmadı. kardeşlerimiz isterlerse cennet bahçesini temsilen çeşitlj duvar kağıtlarını 4k görüntü kalitesi ile izlemenin zevkine varacaklar.

belirli bir ücret karşılığı canlı kâbe görüntüleri, sanal tavaf da uygulama olarak satın alınabilecek. 256 gb ssd hdd ile allah dostu kardeşlerim dilediği kaydı yine belirli bir ücret karşılığında indirebilecekler.

seccaddenin içinde bir kaç cihad oyunu yüklü. dileyen kardeşimiz gazze'de bol bol israyil askeri öldürebilecek. silah olarak sapan, ak-47, su borusundan yapılma roketatar, inşaat demiri seçilebilecek.

bu projenin tüm lisans haklarını bana aittir.

kolleksiyonun devamı için :


marcio nobre marcio nobre
acaba organik hoşaf projesini sunan genç kız ile mesela fizik tedavi aletini sunan gençler yer değiştirseydi. kız fizik tedavi aletini sunsaydı. bu sefer yarışmayı kim kazanırdı merak ediyorum? başörtülü bacılarım her ortamda üstünlüğü eline alıyor propagandası olan bir yarışma olmuş. program tamamen propaganda amacı taşıyor, kimsenin bilimle buluşla ilgilendiği de yok.
ha ben yine de o organik hoşafı seçen şahsiyetsiz juriye ve bu yarışmayı sunan vatan şaşmaz'a kadar herkese sinirliyim.
insanlarla bu kadar taşşak geçilmesi benim canımı sıkıyor.
majestelerii majestelerii
projeyi sunan kız kapalı, kanal trt olduğu için mi bu kadar saldırıya geçildi anlamadım.
aslında olay hoşaf falan değil, abuk subuk sol sayfalara takılıp kalmayın. okumak iyidir.
geçmişin ayak izi geçmişin ayak izi
kendi zıttını eleştirirken o olmak, onun gibi hareket etmek, o eleştirdiği zıttına dönüşmek ne kadar hazin bir durum. ülke olarak sağcı-solcu, muhafazakar-ateist bu durumdayız.

adamlar bir girişimcilik programı sunmuş, o programda raf ömrü uzun olan hoşaf projesi finale kalmış. birinci olmamış ama... ben bir girişimci olsam hiç düşünmeden o projeyi birinci yapardım. bir hafta yerine bir ay dayanan hoşaf çok satar, çok para kazandırır. bir girişimci için en önemli ölçüt pazardır. bu projeyi sunan da güzel bir mantık sunmuş.

ama ülke solcusu, demokratı, kılı yünü kalkmış vaay bilim yerler altında diye inliyor. yavrucum o program bilim otoritesi değil. sanırsın bu eleştiren pezevenkler sabah kalkıp ne icat edeyim diye inliyor. sadece bok atmanın derdine düşersen, sana bok attıkları zaman bunlar yalancı diye inlemeyeceksin. çünkü kabataş'ta benim türbanlı bacımı dövdüler diyen adam da senin yaptığının tıpatıp aynısını yapıyor.
kavisli panda kavisli panda
diğer rakip alzheimer hastalarını ilgilendiren bir girişim oldugu için sikmişim hoşafın anasını avradını dedirten yarışmadır.
ben hoşafı bulan kadına suç bulmuyorum,sağlıkla ilgili süper bir girişimi hoşaftan daha değersiz gören o jürinin ta feriştahını sikeyim
4 /