otobüste bacaklarını 180 derece açan erkek

1 /
procrastination procrastination
elastik erkek olabilitesi yüksek bir erkek. bence otururken 180 derece bacak açısını yakalayabiliyorsa hemen milli jimnastik takımına alınmalıdır, şarttır!

toplum içinde bacaklarını ayırarak oturmuş erkeklerle bizler de hoşlaşmıyoruz evet- de- 180 derecelik açı ne oluyor kuzucuğum?!? matematik dersinde can kulak olmamışız sanırız...
lacey lacey
bir de boyu uzunsa bilerek ayaklarına basılır tarafımdan bu tiplerin. aranızda buna denk gelen varsa muhtemelen benim o.
hödük 44 numara ayaklarıyla sanki plajda güneşleniyor.
toprakta adı kalan adam toprakta adı kalan adam
hepsi hödük olmayabilir.

uzun boyuyla, götten bacaklılara göre ayarlanmış koltuk mesafesinde oturabilmesi için başka şansı olmayanları hor görmeyin.

dizler ağızda ve sürekli kramp girerek gitmektense mecburen bacakları biraz açmak gerekiyor.

en temiz çözümü uyguluyorum ben, oturmuyorum.
butafa butafa
kesin ritmik veya aletli jimnastik ile uğraşıyordur.
hatta madalyası bile vardır.
hatta ve kesin milli sporcudur.
kesin.
mgun mgun
naptığını bilmiyorum bilmek de istemiyorum ama oturmadığı kesin...

180 derece diyoruz, geometri bilgisini sktiklerim!
missstiffany missstiffany
karşılığında siz de bacaklarınızı açarsanız, hatta vazgeçmezse iyice bastırıp sürtünmeniz karşılığında(bu kısmı erkekler için söylüyorum) homofobilerine yenik düşüp o bacaklarını sekreter edasıyla yapıştırarak oturmaya başlayacaklardır.
kremole kremole
başlığı görünce geçenlerde otobüste işittiğim bir diyologu getirdi aklıma. 2 arkadaş karşılıklı otobüste oturuyorlar. ben ayaktayım tabi onları görmüyorum sadece konuşmalarını duyuyorum.

-olum çeksene şunu lan!
-olum napayım ya sığmıyo benimki.

kafamı çevirip bakınca anlıyorum olayı. çocuk uzuunn bacak boyundan dolayı bacaklarını sığdıramayıp arkadaşının bacaklarının arasına doğru uzatmış bacaklarını. tabi diğeri de bacakları başlıktaki tabirle 180 derece açmak durumunda kalmış bacaklarını. bacakları uzun olanın keyfi yerinde olan bacaklarını 180 derece açmak zorunda kalana olmuş.

neyse işte bu da böyle bir anımdı.
1 /