oturup dizi izleyen aptal insanlar

topalkırkayak topalkırkayak
başlıktan anladığım kadarıyla aptallıklarının dizi izlemeleriyle alakası yok. niye ayrımcılık yapıyorsunuz abicim, aptal insanlar dizi izlemesin mi yani?
alucard nosferatu alucard nosferatu
sosyallik çok aman aman bir şeymiş gibi bahsediliyor ancak öyle değildir. belkide o kişi sosyal olmak istemiyor. bu bir zorunluluk değildir. her insanın zevkleri ve renkleri farklıdır.

değer verdiğiniz insanlardan kazıklar yediğiniz zaman bu lafınızı geri yiyebilirsiniz.
sickgod sickgod
dedi ve odasındaki teleskopundan uzayı seyrederken viskisini yudumladı.pikapta eski bir steve miller band parçası çalıyordu.içeriden boğuk bir ses duyuldu turabi attı ünlüler öne geçtiiiiiii.

aptal demek ağır olur ama tv gerçekten sosyal medya kadar olmasa da büyük bir batak.aile içi iletişimi sıfıra indiriyor.istiyorsunuz ki bireyler birbiriyle sohbet etsin ama yok diziler, yarışmalar maalesef daha önemli bir yer kaplıyor.ileride kesinlikle sokmayacağım alet evime.
mothello mothello
böyle bir cümle kurma yetkisini kendisinde gören arkadaşa aynaya bakarak ben kimim sorusunu sormasını teklif ediyorum. belki ahkam kesmeden önce kendisini aptal durumuna düşürmekten kurtarabilir.
justwatch324 justwatch324
bugün the 100'dan 3 bölüm izledim. ne var yani. dünyayı mı kurtarıyorsun sanki. yeri gelir satranç oynarım. yeri gelir gezer tozarım. nereden türedi bu kendi sevmediği şeyleri başkası yapınca o insanları kötüleyen kişiler arkadaş.

sen ne yap biliyo musun? çayı şekersiz içen kişiler gibi konuşmaya başla ortamlarda.
+aaa sen dizi mi izliyosun?
-evet. ne oldu?
+dizi izlenir mi ya. bi izleme bak alıştıktan sonra bi daha hiç izlemezsin.