özal nasıl gittiyse erdoğan da öyle gidecek

beer beer beer beer
muharrem ince'nin fox tv'deyken, recep tayyip erdoğan'ın kaybederse gidip gitmeyeceği sorusuna verdiği yanıt.

"cumhurbaşkanı erdoğan'ın kaybederse gidip gitmeyeceği sorusuna, "kaybederse nasıl gitmez, süleyman demirel 6 kere nasıl gittiyse öyle gidecek" dedikten sonra, eski cumhurbaşkanı turgut özal'ın şüpheli bir şekilde ölümünü 'unutarak' "turgut özal nasıl gittiyse o da öyle gidecek" sözlerini sarf etmesi, hemen ardından fox tv'nin de bu sözlere kj'de yer vermesi, sosyal medyada tepki aldı.

muharrem ince: özal nasıl gittiyse erdoğan da öyle gidecek"

sağ kesimden 2-3 oy alacaksa onu da alamaz artık.

www.ensonhaber.com

edit: adam bu dediğiyle oy kaybedecek diyorum. neden? bu ülkede özal'cı, demirel'ci bir kitle var. bunlardan oy almak istiyorsa bile artık alamaz. istediği kadar "şunu yapacam. bunu edecem." desin. ne maksatla söylediğini ben anlarım, sen anlarsın. fakat o bağnaz kesim "öldürecek yani." diye anlar.
rene rene
arkadaşlar bu adamlar menderes, özal konseptinin devamıdır, ince de buna dokundurma yapmış olay bu. bu adamların idare şekli birbirine benzer, otomobil yok yol yapalım kafası, sermaye zengin olsun mantığı yani sermaye hükümeti tanımını vurgulayan bir örnektir. boşver üreticiyi dışarıda daha ucuzu var oradan alalım, paramıza bakalım, aynı kafanın ürünü bu hükümet, o yüzden her fırsatta özal ı menderes'i överler.