özel mesajla destan yazılan kızın cevap vermemesi

ölü gibi ölü gibi
daha kötüsünü söyleyeyim mi?mesajın ardından dişi kişisi o mesajın ekran görüntüsünü alıp arkadaşlarına atıyor ve sizinle dalga geçiyor.
herturluyazar herturluyazar
doğru kadın yerine her önüne gelenin bir yerlerini kaldırdığınızda ortaya çıkan durum. doğru kadını bulamıyorsanız da en azından kişiliği doğru olanı bulun. amele de olsa nezaketen bir cevap verir değil mi? yok cevap veriyor da çok çok mu kısa? soğuk nevale değil o zaman cana yakın, sıcak kanlı, cıvıl cıvıl birisini bulun. bunu yaparken ön yargıyla yaklaşarak tanımayın birilerini. onu da geçtik, değmeyen kişilerin peşinde minicik bir amaç uğruna sürü olmuş 50 hödüğün 51.si siz olmayın.

bu mantıkla kurduğunuz eş dost arkadaş sevgili silsilesinden hangisine yazarsanız yazın sizi kucaklayarak karşılık verecekler ve sizi mutlu edeceklerdir. (sevgili silsileye dahil değil, tek olmalı) kolay mı bunu başarmak? zor, ama kolayın da başlığını burada açıyorsunuz işte cevap vermiyor diye.
kilimci42 kilimci42
liseye giderken başımdan geçen hadise. hatun cevap vermeyince de tribe girip "sen kendini ne sanıyorsun lan?" la başlayan bir destan daha yazmıştım kendime hakim olamayıp. sonuç: ona da cevap yazmadı
o olmayan o olmayan
sözlükler için söylüyorum, bazılarınız erkek yazarları kadın sanıyorsunuz ve çok komik oluyorsunuz. bir tanesi benimle uzun uzun muhabbetler kurmuş, yazdığı ve yayımlamayı düşündüğü entry'leri ilk bana göstermiş ve erkek olduğumu öğrenince "kusura bakma kardeş eheh" diyerek uzaklaşmıştı. ben de sanıyorum gerçekten girdiğimiz entry'lerle ilgili konuşuyoruz. adam resmen hayalinde resmettiği kadını (yani beni) tavlamaya çalışıyormuş. şu samimiyetsizliği kadınlarımız da görüyor olsa gerek, cevap verme gereği duymuyorlar. sonuçta sizin o uzuun uzun anlattığınız hayatın anlamını sorgulayan, efendim farklı bir konuya odaklanmış ya da kıza direkt yoldan yürüme içerikli mesajlarınızın alt metni hemen hemen aynı oluyor. öte yandan size de yazık, sekssizlik kötü şey tabi.
amonochrom amonochrom
hata hep birilerine yürüme ihtiyacını tatmin etmeye çalışmakla başlıyor, daha kötüsü ise bunu karşı tarafın hissetmesiyle zaten zoka yutulmuş oluyor, hadi bakalım geçmiş olsun.

metrobüsde, vapurda, kafede, uçakta gözlerin radar misali aralıksız tarama yaptığı, hedefe kitlenmeye hazır halde olduğu hissettirildiği , neredeyse içine düşecek şekilde ilgi belirtildiği için zaten maça mağlup başlıyor çoğu hemcinsim, bildiğin sazan yani.

biraz ağır olmakda fayda var, fakat bu toplumda hemen kasıntı halini alıyor.

tatlı bir ilgi çok şey ifade eder, olmuyorsa zaten hiç zorlamayın, ben kazananı görmedim.
ruhsuz gitarist ruhsuz gitarist
bu olabiliyor. yapacak bir şey yok. karşında ki kişi sana cevap vermek zorunda değil yada belki verecek yüzü yoktur yada uygun cevabı. kişisel zayıflıklarından ötürü vermiyorsa zaten o mesajı haketmıyor demektir. ama hayat bunlara kendini kahredecek kadar uzun değil, lütfen yapmayın. üzülmeyin banka olun demiyorum ama geçeceğinin bilincin de olarak yaşayın hayatınızı, bir kişi gidince diğeri gelecek hayatın döngüsü bu. umarım istediğiniz hayatınıza en kısa süre de kavuşursunuz. gülümsemeyi unutmayın.
laklak laklak
hep bana da olan durum. gecen gene yazdim boyle ozenle; baglac olan de, da ve ki leri ayirdim, yemege davet ettim. sonra da sevisme teklifi yaptim. niye anlamiyorum ama cevap yazmadi. insan en azindan cok incesin, tesekkur ederim diye yazar. insanlik olmus miirim.