palu ailesi

2 /
elas elas
mizahı yapılıyor baya kara kapkara mizah gülüyoruz ama komiiklikten değil yani ülkecek sinirlerimiz bozuldu. ne adamsın tuncer şeytanın baş danışmanı resmen. şeyden çok korkuyorum tuncer bizi de etkisi altına alıp ülkenin başına geçecek falan. resmen herif tüm ailenin gelmişini geçmişini sikmiş hani lafın gelişi de değil baya baya hayatlarını karartmış hala yok yalan çok kötü bişii yok iftira atmak çok günah. yazık çok yazık
nyks nemesis nyks nemesis
şu tuncer tam bir ted bundy. gerçi ted bundy hiç olmazsa eğitimli ve yakışıklıydı hahaha.

aç bıraktığını ve eziyet ettiğini daha önce kabul edip bu yönde ifade vermiş, tarihine kadar her şey kayıtlı imzası da var. fakat canlı yayında kabul etmiyor delirtti insanları, kendi kendini inkar ediyor. nasıl bir şeytansa tüm aileye akıl tutulması yaşatmış. kimse de çıkıp tuncer bunu bunu yaptı diyemiyor. hele anneleri havva tam bir şeytan ve suç ortağı. damadına nasıl aşıksa veya nasıl korkuyorsa artık, tüm çocukları torunları geberse de kadın damadını koruyor. böyle manyakların dışarıda özgürce dolaşıyor olması canımı sıktı. cinayet, dolandırıcılık, ensest, iftira, işkence, tecavüz, sahtecilik.. yok yok.
delikadirulen delikadirulen
ordan burdan okuyarak bu ailenin ne olduğunu öğrendim. lan bu tuncer denen pezevenk neymiş ya tipini siktiğim. oğlum ne yaşamlar var lan. ne çocuklar var bizim belki de ömrümüz boyunca çekmeyeceğimiz acıyı günler içinde çekiyor. çocuklara dokunmayın orospu çocukları.
aphross aphross
sabah sabah bir palu bombası attım ortaya, şirket çalışmayı bıraktı müge anlı izlemeye, sözlükleri gezmeye başladı. aksam üzeri de odamda toplanmış kritiğini yapıyorduk ki, patrona basıldık. neyse ki onun da gündeminde aynı konu varmış. sayelerinde sendromsuz bir pazartesi geçirdik.

olayın rezilliği ise herkes tarafından defalarca yazılmış, yorum yapmaya gerek yok. ben yaşananlara değil de, şaşıranlara şaşırıyorum asıl. dünyanın her yerinde her türlü ve hatta henüz hiç duymadığımız binbir türlü rezillik yaşanıyor maalesef. palular ilk değil, son da olmayacak.

benim aklıma yatmayan tek şey ise, bu aileden bir çocuğun işkence gördüğü ispatlanıp, yurda yerleştirilmesine rağmen, neden diğer çocuklar kontrol edilmemiş ve bu manyaklar bu işten nasıl yakayı kurtarabilmiş? namussuzların birbirlerini nasıl sktiği ya da nasıl öldürdüğü beni pek ilgilendirmiyor ama devletin asli görevlerini yerine getiremiyor oluşu derinden yaralıyor.

hiç izlemedim henüz ama ekşide birisi tuncay ın günlerdir mimik ve jestlerinde hiç değişim olmadığını yazmış. eğer öyle ise, bence ortada dönenlerden daha fazlasını yapabilecek kapasiteye sahip bir psikopat ile karşı karşıyayız.
di mi ya di mi ya
1999 yılında matrix filmini sinemada izleyip anlamış gibi yapmış sonrasında hiçbirşey anlamadığımı itiraf etmiştim. meğersem çevremde kimse bi bok anlamamış. bu ailedeki olaylarda başka bir evrende geçiyor gibi. matrix mübarek. kimse ilk okuduğunda anlamıyor. kimsenin midesi o kadar geniş değil keza. ancak şöyle bir gerçek var, bu insanların bu kadar şey yapabilmesinin tek suçu türk adalet sistemi ve aile içi şiddeti sıradanlaştıran polislerin tavrı. önce bu sistemin düzelmesi gerekiyor ki bu ve bunun gibi sapiklar fırsat bulup devam edemesinler ve biraz olsun adaletden çekinsinler.
sadecegunlukseyleryazicam sadecegunlukseyleryazicam
bu havva palu denen kadın babaanneme çok benziyor. aynı göz devirmeler, aynı mıy mıy konuşmalar, aynı yobazlık, aynı cahillik, aynı aptallık, aynı yalancılık, aynı sinsilik, suç saklamacılık. babannemin aynısı gibi.

nasıl oluyor da bu havva denen kadın suç ve sefalet içinde, psikotik ve nevrotik bir hayat yaşarken babannem milyarlarla oynuyor ve hayata dahil tek bir kaygısı bile olmadan yaşıyor? tamamen şans işte.
2 /