palu ailesi

2 /
iche iche oldu nietzsche iche iche oldu nietzsche
olayların merkezi damat tuncer: yarım doktor candan, yarım hoca dinden eder. bu sapık, dolandırıcı, cinci, yarım hoca ailede herkesi bir şekilde manipüle etmiş. yeğen, çoluk çocuk, baldız, kaynana, kayınbirader, bacanak kim varsa ya ırzına geçmiş ya delirtmiş, ya öldürmüş. kayınço isa yla büyük ihtimalle ya rızayla ya cebren ilişki içinde. isa buna aşık sanki. kendisinden haz etmeyen baldızı meryemle evli bacanağı ahmet i bir şeklide kayınçosu isa ya öldürtüyor, ancak suçu kayınbaba harun üstleniyor, harun hapse giriyor orada kafayı yiyor.

kaynana hava ve eşi emine de olayı biliyor. daha sonra aileye dönen dul meryem e sık sık tecavüz edip onu da bir iftirayla nefret odağı haline getirip işkenceyle öldürüyor yada hep beraber öldürüyorlar. damada göre meryem ajan, fahişe ve ona tecavüz etmiş.

sonra meryem in kızı küçük melikeye de tecavüz edip hamile kalınca ispirto, sirke içirip öldürüyorlar. hava anannesi bizzat kefenliyor. daha sonra inkar ediyor. damat ailenin içindeki şeytanı ortaya çıkarmış. bu arada recep tayyip öldürülen ahmet, meryem çiftinin diğer masum çocukları. ismi üzerinden laf eden yavşaklar bu olayı siyasete bağlanmasın. çocuk da tecavüze ve işkence maruz kalmış ve olan bitenin adıyla bir alakası yok. palu ailesinin ölen damadı o ismi koymuş.

tuncer damadın elinde ailenin hepsiyle alakalı ciddi koz var. kaynana hava mesela suç ona kalacak sesi çıkmıyor. isa'nın hapiste tuncer e yazdırıp imzaladığı (yada tuncerin yazıp isaya imzalattığı) bir mektupta hava hakkında tuhaf, gayri ahlaki şeyler var.

karısı emine işkence ve şiddet görmesine rağmen kendisine saplantılı, yalancı bir ruh hastası. korkuttuğu, işkence ve taciz ettiği, malına mülküne çöktüğü aile bireyleri bu yaratığı ısrarla koruyor. cin çıkartmak için iğne, şırınga kullanıyor. ağaca bağlama, karnına taş bağlama, sirke ve ispirto içirme, iğne batırma, aç bırakma gibi cezalandırma yöntemleri var. tam bir sadist orospu çocuğu. sürekli yalan söylüyor ve suçu ananenne hava karısına atıp yırtma peşinde.

bu arada ailenin evlerine evlerde büyü var bozacağını diyerek çökmüş ve hepsinin parasını yemiş damat. inşallah içeride rahat bırakmazlar bu aileyi. bunlara yaşamak haram.
3
elas elas
mizahı yapılıyor baya kara kapkara mizah gülüyoruz ama komiiklikten değil yani ülkecek sinirlerimiz bozuldu. ne adamsın tuncer şeytanın baş danışmanı resmen. şeyden çok korkuyorum tuncer bizi de etkisi altına alıp ülkenin başına geçecek falan. resmen herif tüm ailenin gelmişini geçmişini sikmiş hani lafın gelişi de değil baya baya hayatlarını karartmış hala yok yalan çok kötü bişii yok iftira atmak çok günah. yazık çok yazık
nyks nemesis nyks nemesis
şu tuncer tam bir ted bundy. gerçi ted bundy hiç olmazsa eğitimli ve yakışıklıydı hahaha.

aç bıraktığını ve eziyet ettiğini daha önce kabul edip bu yönde ifade vermiş, tarihine kadar her şey kayıtlı imzası da var. fakat canlı yayında kabul etmiyor delirtti insanları, kendi kendini inkar ediyor. nasıl bir şeytansa tüm aileye akıl tutulması yaşatmış. kimse de çıkıp tuncer bunu bunu yaptı diyemiyor. hele anneleri havva tam bir şeytan ve suç ortağı. damadına nasıl aşıksa veya nasıl korkuyorsa artık, tüm çocukları torunları geberse de kadın damadını koruyor. böyle manyakların dışarıda özgürce dolaşıyor olması canımı sıktı. cinayet, dolandırıcılık, ensest, iftira, işkence, tecavüz, sahtecilik.. yok yok.
delikadirulen delikadirulen
ordan burdan okuyarak bu ailenin ne olduğunu öğrendim. lan bu tuncer denen pezevenk neymiş ya tipini siktiğim. oğlum ne yaşamlar var lan. ne çocuklar var bizim belki de ömrümüz boyunca çekmeyeceğimiz acıyı günler içinde çekiyor. çocuklara dokunmayın orospu çocukları.
aphross aphross
sabah sabah bir palu bombası attım ortaya, şirket çalışmayı bıraktı müge anlı izlemeye, sözlükleri gezmeye başladı. aksam üzeri de odamda toplanmış kritiğini yapıyorduk ki, patrona basıldık. neyse ki onun da gündeminde aynı konu varmış. sayelerinde sendromsuz bir pazartesi geçirdik.

olayın rezilliği ise herkes tarafından defalarca yazılmış, yorum yapmaya gerek yok. ben yaşananlara değil de, şaşıranlara şaşırıyorum asıl. dünyanın her yerinde her türlü ve hatta henüz hiç duymadığımız binbir türlü rezillik yaşanıyor maalesef. palular ilk değil, son da olmayacak.

benim aklıma yatmayan tek şey ise, bu aileden bir çocuğun işkence gördüğü ispatlanıp, yurda yerleştirilmesine rağmen, neden diğer çocuklar kontrol edilmemiş ve bu manyaklar bu işten nasıl yakayı kurtarabilmiş? namussuzların birbirlerini nasıl sktiği ya da nasıl öldürdüğü beni pek ilgilendirmiyor ama devletin asli görevlerini yerine getiremiyor oluşu derinden yaralıyor.

hiç izlemedim henüz ama ekşide birisi tuncay ın günlerdir mimik ve jestlerinde hiç değişim olmadığını yazmış. eğer öyle ise, bence ortada dönenlerden daha fazlasını yapabilecek kapasiteye sahip bir psikopat ile karşı karşıyayız.
di mi ya di mi ya
1999 yılında matrix filmini sinemada izleyip anlamış gibi yapmış sonrasında hiçbirşey anlamadığımı itiraf etmiştim. meğersem çevremde kimse bi bok anlamamış. bu ailedeki olaylarda başka bir evrende geçiyor gibi. matrix mübarek. kimse ilk okuduğunda anlamıyor. kimsenin midesi o kadar geniş değil keza. ancak şöyle bir gerçek var, bu insanların bu kadar şey yapabilmesinin tek suçu türk adalet sistemi ve aile içi şiddeti sıradanlaştıran polislerin tavrı. önce bu sistemin düzelmesi gerekiyor ki bu ve bunun gibi sapiklar fırsat bulup devam edemesinler ve biraz olsun adaletden çekinsinler.
the ademm the ademm
şimdi bir ülke var, kendi halinde takılıyor zamanında. sonra ülkenin başına bir tane islamcı orospu çocuğu geçiyor. işler ondan sonra bok oluyor. tecavüzler, tacizler, hırsızlık, adam kayırma, adaletsizlik, gasp, el koyma ne ararsan var.

ülkenin bir grubu diyor ki, bak bu islamcı orospu çocuğu yapıyor bunları, inanmayın. bu adamın yolu yol değil vs. ama ne oluyor, bu islamcı orospu çocuğu bunu diyenleri terör örgütü vs. adı altında başka bir islamcı orospu çocuğu ile birlikte içeri falan atıyor, bazıları bu duruma dayanamayıp intihar ediyor. yine bu islamcı orospu çocuğunu destekleyenlerden bir grup aynı bu ailedeki gibi çoluk çocuk ne varsa tecavüz ediyor. hatta bir defadan bir şey olmaz deyip aynen bu ailenin çocuğu recep tayyip'i korumuyor. sonra tayyip'i bir daha sikiyor bu islamcı orospu çocuğu.

bu orospu çocuğunun kadrolaştırdığı polisler de aynı bu ailenin sikilen çocuğuna yaptıkları gibi olanları görmezden geliyor falan.

aslında palu ailesi kendi özelinde çok eşsiz bir olaymış gibi görünsede yukarıda bahsettiğim islamcı orospu çocuğunun yönettiği ülkede tıpatıp aynısı oluyor.

hatta fazlası var eksiği yok.
sadecegunlukseyleryazicam sadecegunlukseyleryazicam
bu havva palu denen kadın babaanneme çok benziyor. aynı göz devirmeler, aynı mıy mıy konuşmalar, aynı yobazlık, aynı cahillik, aynı aptallık, aynı yalancılık, aynı sinsilik, suç saklamacılık. babannemin aynısı gibi.

nasıl oluyor da bu havva denen kadın suç ve sefalet içinde, psikotik ve nevrotik bir hayat yaşarken babannem milyarlarla oynuyor ve hayata dahil tek bir kaygısı bile olmadan yaşıyor? tamamen şans işte.
2 /