paralı köpekler

1 /
ankilozan spondilit ankilozan spondilit
bugün haber bültenlerinin bir kısmında; "paralı köpekler" kısmı biplenerek ya da kesilerek yayınlanan, fenerbahçe başkanının şampiyonluk konuşması. bazı fenerbahçe düşmanları da biplemeden saat başı yayınlamaktadır.
aksetkisi aksetkisi
objektif bakan her fenerbahçelinin hak vereceği kalıptır. tribündeki belli bi kesimin ne mal olduğu ortada. sonuna kadar destek veriyorum aziz yıldırıma.
ofansif sol bek ofansif sol bek
objektif bakamayan her aziz yıldırımsporlunun sonuna kadar hak verdiği sözdür. adamlar düşünemiyorlar ki amk, aziz yıldırım ne derse ona uyuyorlar. aynı tavır içerisinde bulunan bu ülkede başka kim var? evet, bildiniz. göt kılları ve hüloooooğlar.
porsiyon mu ekmek arası mı porsiyon mu ekmek arası mı
milli takımdaki oyuncuların yarısından fazlası. ayaklarından çok kafaları çalışmaya başlamış tabi. hangi takımda olursa olsun, arkasına tüm ülkenin desteğini alarak oynarken bile iki adım daha fazla atmak için götünü yırtmıyor ise bunun tek bir açıklaması vardır.
taşak geçtiğimiz semih, sabri ve diğerleri üst düzey oynamasalar da hata yaptıklarında utanıyorlardı. bunlarda utanma da yok amk.
1 /