param yok diye sevdiği kıza açılmayan tip

jackwilliam jackwilliam
bunu düşünürken bile nekadar sevdiğini anladığım sevdiği kızı rahat ettiremezsem diye endişe eden fakat herşeyin para olmadığını bilmeyen tiptir.
confessions confessions
istisnalar kaideyi bozmaz, yurdum kadını kendini sahip olunacak-satın alınacak mal gibi sunması sonunda erkeklerde ortaya çıkan durum.
aslına bakarsanız ülke kültür din ırk fark etmeden tüm kadınların genetik davranışı ama bizde ekonomik özgürlüğünü kazanmanın eşiğine bile gelmemiş bunu düşünmeyen ve iş veya eğitim hayatını zengin koca bulma temeline oturtmuş kadınlarımız bunu çok keskin bir şekilde ifade ettiği için erkeklerde bu yansıma ortaya çıkıyor.
dediğim gibi; bu durum dışında olan kadınlar mutlaka vardır ve bu kadınlar o kadar az ki, bataklıkta açan çiçek gibiler ve baktığımızda bataklık görünüyor.
cedrıc8 cedrıc8
açılmamak en doğrusu. çünkü parasızlık ve yoksulluk hiç bir gelecek vaat etmediği gibi, o ilişki başlasa bile kısa sürede bitecektir. kendine faydası olmayan biri, bir başkasına ne fayda sağalabilir ki? parası kadar aşkı olmalı kişinin.
groovegang groovegang
kadınları yeterince tanıyan insan hareketidir. durumun acımasızlığı,günümüz kadınının aptal beklenti anlayışı yuzunden çoğu zaman. kadının seçiciliği araba,ev,para,ortam vs ye endeksli olduğu sürece bu adamın bu şekilde davranması hayli mantıklı. üzgünüm,mutlu olmayı satın almak sanmaktan başka bir durum yok.
kahve fincanıı kahve fincanıı
açılmasın zaten para ile bir şeyleri yoluna koyacaksa.
sevdiği kızda ajda pekkan gibi sadece zenginlerle çıkar. parası bitecek olunca tekrar terkeder. sahi ajda pekkan vardı ne oldu ya.
benim saçımda beyazlar çıktı kadın hala yaşıyor. kimsenin öldüğünü istediğimizden değilde yaşına uygun davranmıyor. çok ayıp her yaş güzeldir. kadın bir yerde takıldı kaldı.