parası olmayan bir erkekle birlikte olmak

1 /
dobrabro dobrabro
ankara'da asla olmayan durumdur. 10'u aşkın ülke gezdim, onlarca şehire gittim buradaki kadar paracı kızı dünyada başka yerde görmedim.
cedrıc8 cedrıc8
bayanların tercih etmemesi gereken bir durumdur. birlikte olacağı sevgilisinin veya eşinin düzenli bir işi ve normal standardın üstünde bir yaşam için yeteri kadar parası olmalı. ''ben onu parası olmasa da seviyorum.'' gibi cümleler boştur. yoksulluk huzur bırakmaz o birliktelikte. karşı tarafın maddi ve mesleki durumunu dikkate alarak birliktelik başlatmaları çok doğru bayanların. bu bakış açıcı olumsuz değerlendirilmemeli. işin gerçeği, benim de bir kız kardeşim olsaydı, parası işi gücü olmayan biri yerine varlıklı biriyle ilişki yaşamasını isterdim.
di mi ya di mi ya
35 yaşınıza bi gelin hele....ondan sonra konuşalım.
parası var diye bi adamla olanın da amk....
kimse sizin ananız, babanız değil.
en azindan kendinize yetecek kadar paranız olsun ki gücünüz olsun.
kusura bakmayın da bakkal bile ekmeği para karşılığında veriyor. sevgiyle alınan bir ürün henüz çıkmadı.
bana bu konuda kimse tatava yapmasın, çektiğimi bir ben bilirim bir de rabbim.
devededeboyvar devededeboyvar
ama kimse beni param yok diye sevmezse, hiçbir kadınla herhangi bir şey paylaşamaz, beğendiklerimi de paralı erkeklere kaptırırsam kim benden yaşam sevinci falan bekleyebilir? nasıl hayatta kalırım bu üzüntüyle? kim insanların gerçekten de sadece insanlara değer verdiğini söyleyebilir ve bunu onlardan bekleyebilir?

durum buysa ben beklemem.
marcio nobre marcio nobre
hiçbir şekilde ilgimi çekmeyen bu başlığın en iyi girisinde "evinde yan gelip yatan, iş aramayan erkek çöptür. " ifadesi geçiyor. evet sırf bu yüzden yazıyorum. bu kadar avam bir düşüncenin instelada bu kadar kabul görmesinin sebebi, sanıyorum bir kadın tarafından yazılmış olmasıdır. belki iş vardır ama adam 1500 liraya köle olmak istemiyordur. mecbur adamın canını yakan bir düzen varken,gayet kabul edilebilir. bunu yazan ablamızın düşünüşünü ben çok çok iyi tanıyorum. bu kadınlar kendilerinin bir klonu olan eşleriyle birlikte memur maaşıyla geçinmek yerine, aşkım kredi çekelim toyota alalım diyen kadınlar. sonra danaya girer gibi sıra sıra bankaya borçlanıyorlar. ondan sonra 15 temmuzlarda düzen değişir diye korkularından sokaklara atlıyorlar. iktidarı hiç sevmeseler de yapabilirler bunu. mevcut dünya düzeninin en büyük destekçileri bu tipler. bir şey söyledi mi de "hayat standartım iyi olsun istiyorum ne var bunda" diyorlar. kast sisteminin zirvelerine tırmanan plazalı, beyaz yakalı tiplere özeniyorlar belki de ta kendisi onlar.
günümüzde her şeyin maddi değerini ölçtüğümüz için ben pek sevmiyorum bu muhabbetleri. kara kaş, kara göze aşk devrim çoktan geçti zaten. işim de yok. param olmadan ben bir hiçim aha nefretimi de kustum karışık. lütfen beni yalnız bırakın.
kaf78 kaf78
gençler böyle konulara fazla kafayı takıyorsunuz... bak size işin sırrını vereyim, önemli olan paran olup olmaması değil, önemli olan bir özelliğinin olup olmaması.

paran yoktur ama vücudun iyidir,
vücut sıradandır ama yakışıklısındır,
çirkinsindir ama zekisindir,
pek zeki değilsindir ama komiksindir...

mutlaka bir özelliğin vardır, olmalı. doğaana seçme seçilme hakkını kadına vermiş, sadece gözünü aç, sende olan özelliğe tav olan birileri mutlaka vardır ;)

edit: doğaana bir tek bana çözüm bulamıyor... :)
yemekten çıkan kıl yemekten çıkan kıl
ne fakir götü yalayan varmış arkadaş yalanlarınızı siksinler afedersin. ben de fakirim açlıktan ağzım kokuyor eqleyin qısslarr zengin erkeklerle yatıp da onurunuzu kirletmeyin daha fazla.
minyonella minyonella
çok arkadaşım parası olan erkekle ilişki yaşayıp kendine olan saygısını kaybederek ayrıldı.
ilişkiyi paraya endekslemek için fazla midesiz olmak gerekiyor maalesef.
avangard jazz avangard jazz
ben lise zamanlarımdan beri kızların parası olanı çekici gördüğü düşüncesi edindiğim için (nerden nasıl oldu bilmiyorum), bu aşk meşk olaylarına giremedim bir türlü. yaklaşmaya cesaret etmedim nasıl olsa iyi olmayacak ulan zaten diye.

yani sonradan canım yanacağına en baştan hiç girmeyeyim mantığını doğru buluyordum, ama boş beleş geçen yıllardan sonra anladım ki pek de öyle değilmiş amk.

başlığın da gösterdiği gibi, madem böyle birşey olabiliyordu ben bunca yıl yürüyebileceğim onlarca hatuna neden yürümedim amk. madem kadınlar genelde paracı değil, bunca yıl niye denemedim, yaşayıp görmedim.

kafamı sikiyim.
1 /