paypal nakit kart

axelll axelll
günlük 300 tl,aylık 1000 tl ve yıllık maksimum 2000 tl para çekim limiti bulunan gereksiz kart.yıl olmuş 2014 bu limitler nedir yahu.bir ayda doldursam yıllık limiti 11 ay kart bir işe yaramayacak.
axelll axelll
bütün kart sahiplerine mi tanımlandı bilmiyorum ama az önce paypalın gönderdiği sms'le hesabıma ekstradan 25 tl yüklendiğini öğrendiğim alışveriş kartı.
fnietzsche fnietzsche
paypal hesabına bağlı bir para kartı. ancak araştırmalarıma göre şu ana kadar paypal'dan parasını nakit olarak hızlıca çekebilmenin peşinde olanların ilgi göstermiş olduğunu saptadım.

benim bakış açım ise tam tersi. ama konuyla alakalı olmak üzere bilgi sahiplerinin beni aydınlatmasını temenni ediyorum.

paypal nakit kart alıp, içine türk lirası yükleyeceğim. (an itibariyle teb'ten para yüklemeden komisyon alınmıyor.)
paypal üzerinde bu parayı euro'ya çevireceğim. (kur farkından para kaybedeceğim)
paypal üzerinde çevirdiğim euro'ları herhangi bir fransız bankasında açtırdığım euro hesabıma aktaracağım. (işte bunu hiç bilmiyorum, burada benden komisyon alınacak mı? banka alır mı?)

bu hesaplarımın nedeni ise seneye erasmus'la fransa'ya gidecek olmam ve ailemin bana para gönderecek olması.
thelastone thelastone
kullanıma kapatılan hizmet. benzer bir sistem arayanlar ininal karta bakabilir.

#
türkiye'de son iki yıldır teb iş birliği ile yürüttüğümüz ön ödemeli paypal nakit kart programının durdurulmasına karar verilmiştir.

bu süreçte siz değerli kullanıcılarımızın tüm sorularını yanıtlamak ve kart bakiyenizi kolaylıkla çekebilmenize yardımcı olmak için paypal nakit kart müşteri hizmetlerimiz 7 gün 24 saat hizmetinizde olacaktır.

kart bakiyenizi 31 temmuz 2016 tarihine kadar;
mastercard geçen yerlerde kullanabilir,
teb atm'lerinden yıllık nakit çekim limitiniz kadarı nakit olarak çekebilir,
teb şubelerinden 1 haziran 2016 tarihi itibariyle nakit olarak alabilirsiniz.

kart yüklemeleri 1 mayıs 2016 tarihinde sona erecektir. bu süreçte kullanıcılarımıza verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

sorularınız için; paypal nakit kart müşteri hizmetlerine 0 212 331 70 75 numaralı telefonu arayarak veya [email protected] adresinden e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

daha fazla bilgi için paypal nakit paypal-nakit
#