pendikspor

1 /
hepatica hepatica
bugün itibariyle fenerbahçe'yi yendikleri maç için vaad edilen evleri kendilerine tahsis edilmiş futbolcuların kulübü...8 yıl önceki pendik faciasının faillerine de yakışmıştır bu evler!bu sezon ayrıca ligb 3. grup ta mücadele edecektir.
mbaskan mbaskan
istanbul'un ilçe takımlarından birisidir. pendik sakinleri cidden takımına önem vermektedir ve eskisi kadar olmasa da takımlarının maçlarını stadyumda desteklemek için çaba harcamaktadır. pendikspor maçlarının olduğu günlerde pendik çarşısında formaları ile tezahürat yapan taraftarlar görmek pek de imkansız bir olay değildir ki sık sık yaşanıyor.
rafaello rafaello
alimallah fenerbahçe'ye ikinci faciayı yaşatırsa ne başkan kalır ne de aykut... ilk faciada bazı taraftarlar rüştü'ye arabasında saldırmış ve nahoş dedikodular yayılmıştı. hatta aziz yıldırım'ın azmettirdiği bile söylenmişti. pendik mendik dememeli ne yapacağı belli olmaz.

pendikspor ile fenerbahçe tarihi bir rövanşa çıkıyorlar yani...
fiski fiski
"fener rahat geçer pendik eski gücünde değil" diyenleri yalancı çıkarmış, canla başla çalışan bir takım olduğunu göstermiştir.

"gençlerle çıktık yeeeaa" der şimdi fenerliler.
tanrının gitarı tanrının gitarı
türkiye de ki semtimin takımıdır. tamamen iddia takımıdır.sezon başından sezon sonuna kadar bütün maçlarda başarı gösterir sezon sonuna 4-5 maç kala salar kendini ve gene 1.lige yükselemez.
1 /