peygamber varisi

dumrul dumrul
sanırım atanamamış peygamber gibi bir şey oluyor.

twitter'daki taga bakacak olursak şahımerdan sarı diye bi abimizmiş. adıyamanlıymış. babası da şeyhmiş. peygamber varisi denince tabii babasının peygamber olduğu da kastedilmiyordur herhalde.

şimdi bu abi hakkında daha fazla bilgi alalım. abi "28 şubat mağduruymuş." zaten biliyorsunuz günümüzde 28 şubat mağduru olmayanı skiyorlar. herkes 28 şubat mağduru.
suçsuz yere zindandaymış.
peki niye? fetö kumpas kurmuş. çünkü biliyorsunuz fetö mağduru olmayanı da skiyorlar.
hazır el atmışken "bu kitap yüzünden" dedikleri kitabın basım tarihine de bakalım. mayıs 2015...

www.nobelkitap.com

kendisini kim mahkum etmiş?

tabii ki fetö yargıçları.
28 şubat mağduru, fetö yargıçları tarafından mahkum edilmiş. ama nerede yatıyor bu peygamber varisi?
vay aq. fantezilere bak... adam ırak'ta cezaevinde çıktı iyi mi?

şimdi sağlamasını yeniden yapalım. erbil'de hükümlü olan adamı kim içerde tutuyormuş? 15 temmuz darbesini yapan fetöcü hakimler:
ne zamandır?

1128 gündür
şimdi hatırlayalım, kendisi mayıs 2015'te basılan kitap yüzünden zindandaydı. bugünün tarihinden 1128 gün geri saralım ne yapar? 3 yıl 35 gün. yani 22 kasım 2014... allah'ın mucizesine bakın...

neyse bunların mağduriyet geyikleri de, tutarsız hikayeleri de ağlamaları sızlanmaları da bitmez. o yüzden geyiği bırakıp mevzuya dönelim. kendisi gaziantep'te incil satan bir kitabevine ait standın bombalanması talimatını veren kişidir. olayda 1 kişi ölmüş, 25 kişi de yaralanmıştır.

www.iha.com.tr

bu bok kafalı 2009'da türkiye'de ceza aldıktan sonra da kuzey ırak'a kaçmış. orada da örgüt faaliyetleri yaptığı için hapse atılmış.

ne pis huyunuz varmış aq sizin ya. ne çamur adamlarsınız böyle.
dumrul dumrul
atanamamış peygamber bugün de twitter'da tt olmuş. bu arada bunun sümüklü çomarları da bize atarlanıyor. iktidarda biz olduğumuz içinse demek...


dumrul dumrul
atanamamış peygamberin müritleri yine paraya kıyıp hocaefendilerini twitter'da tt yaptırmışlar.

o kadar tatlılar ki "seren serengil serbest bırakılıyor bizim hoca niye bırakılmıyor" diye ağlamışlar.
yani atanamamış peygamberin seren serengil'le kıyaslanması bence güzel olmuş ama aradaki farkı belirtmek lazım. bu iki kişiden biri, sağı solu bombalama yönünde talimat vermiş diğeri ise vermemiştir.

hangisi hangisidir onu da siz çözün.
dumrul dumrul
gaziantep'te bir kişinin ölümüne neden bombalamanın talimatını verdiği için mahkum edilen atanamamış peygamber akp'ye iade edilmiş ve böylece serbest bırakılması yönünde ilk adım atılmış.

takipçilerine hayırlı uğurlu olsun.