peygamberlerinde diploması yoktu

1 /
harici gazelhan harici gazelhan
akp istanbul milletvekili metin külünk'ün erdoğan'ın üniversite diploması "var mı-yok mu" tartışmalarına sosyal medya hesabından verdiği ilginç yanıttır.

3 yıllık okuldan 4 yıllık okul diploması alınmış olmasını da bir peygamber mucizesi olarak izah etseymiş ya eli değmişken.

www.cumhuriyet.com.tr
sosyalismet sosyalismet
peygamberlerin kitap getirdiklerinden haberi yok akp milletvekili metin külünk'ün.
mesela hz. muhammed sav'ı alalım allahından icazet (diploma) alırken 1.7 milyarın okuduğu kur'an'ı kerim yazmış 6214 veya 6666 ayetlik.
çok çomar bu akp milletvekilleri.
hz. muhammed ile rte'yi bir tutup allaha şirk koşuyorlar.
akp'nin yazan, okuyan grubunu fetöcü diye içeri tıktılar, ortalık bu cahili cühelaya kaldı.
allahın gazabı bunlara uzak değil.
postmaniac postmaniac
hani gençlik deizm'e kayıyor falan diyorlar ya...deistler hiç olmaz ise bir yaradanı kabul ediyor..bunların ne ayak oldukları belli değil..cumhurbaşkanına bildiğin peygamber demiş..
beni bu işe karıştıran senin yavşak einstein beni bu işe karıştıran senin yavşak einstein
yahu onu bunu geçtim.. öyle ya da böyle cumhurbaşkanı oldu bu zat.

ulan siz kim köpeksiniz de bu orospu evladı gürcü dölünü sanki bir peygambermis, sanki islamın lideriymiş gibi lanse ediyorsunuz?

cumhurbaşkanına hakaret diyeni de sikerim. versin beni mahkemeye. ibneyi rezil etmezsem adam değilim. kendisi once cumhurbaşkanı olma şartlarını karşılasın.

diplomasını ispatlayamaz. çünkü hiç olmadı. orospu evladı bir de değil 2 tane sahte diploma sürdü piyasaya. bu mu lan islam lideri? yalan, dolan..
mordor belediye başkanı mordor belediye başkanı
inandığı dinden bihaber, peygamberlerin tüm derslerden muaf olduğunu bilmeyen cahil beyanı.

sormazlar mı adama; cebrail' in getirdiği nedir, altında kimlerin imzası var, neye yarar? diye. ah ah, işte bunlar hep akp.
1 /