pınar ürünlerini boykot kampanyası

1 /
needforspeed needforspeed
patronunun aşağıdaki ifadeleri üzerine internette başlatılmış olan kampanya

yaşar holding'in 'evet'çi patronu: en yüksek 'hayır' karşıyaka'dan, sponsorluğu gözden geçirmek gerek.

ben şahsen izmirden olması sebebiyle yaşar holdingle ilgili tam tersi bir algıya sahiptim.

ben bu saatten sonra yaşar holding'in ürettiği çöpü bile almam.

evetçiler arasında en fanatik adam bile müşterisine bu kadar net ters gitmedi.

pınar ürünleri muadillerine göre pahalıdır.

alıcısı % 90 hayırcıdır.

adam ankara korkusuna bildiğin müşterilerini tehdit etmiş.

sponsorluğu kesmezseniz şerefinizi sorgulayacağım yaşar holding yk'sı.
toratoratora toratoratora
yaşar holding patronunun "en yüksek 'hayır' karşıyaka'dan, sponsorluğu gözden geçirmek gerek" sözleri üzerine sosyal medyada başlatılan boykottur.

yaşar holding'in 'evet'çi patronu: en yüksek 'hayır' karşıyaka'dan, sponsorluğu gözden geçirmek gerek karşıyaka basketbol takımına 'pınar' markasıyla sponsor olan yaşar holding'in yönetim kurulu başkanı selim yaşar, referandumun ardından paylaştığı ... diken
outku outku
selim yaşar'ı küçük esnaf bile ticari sebeplerle görüşlerini açıklamazken bu şekilde düşündüklerini açık açık ifade ettiği için tebrik ediyorum ,yaşar holding karşıyaka ile olan sponsorluğu gözden geçirecektir bu süreçte.

bende bireysel olarak alışveriş listemi gözden geçiriyorum.
dyo boya
pınar süt , et , su
çamlı markalı ürünler
viking kağıt ürünleri ve diğerlerini tercih listemden çıkarıyorum.

aynı daha önce aynı medeni cesaretle tarafını ortaya koyan başkalarına yaptığım gibi.
(bkz: turkcell hatlarımızı iptal ediyoruz kampanyası)
devrim compagno devrim compagno
karşıyaka taraftarı, karşıyakalı öğrenciler, karşıyakalı abiler gerekirse cebinde ki harçlık ile o klübü ayakta tutar ama sizin gibilere boyun eğmez!

ne chpsi ne akpsi ne de pınarı! karşıyaka halkın takımıdır! zühtü paşa gibi kurtuluş mücadelesinin en önemli isimlerinden birinin önderliğinde kurulmuş bir takımdır. taraftarıda bunun bilincindedir! ikinci kurtuluş savaşını yapacağız elbet!


kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf!
ayrılıkçıtamilgerillası ayrılıkçıtamilgerillası
bir sermaye grubunu boykot etmenin manasızlığını gözler önüne seren kampanya.... amaç ve araçlar yönünden evetçi ve hayırcı sermaye arasında bir fark yoktur. zira tarihsel emek-sermaye çelişkisinde sermayenin ideolojisi ve tarafı zaten hep aynıdır. evet-hayır kısmı ise işin görüntüsüdür.

ayrıca irrasyonel bir tüketici davranışıdır da.
ersan kuneri ersan kuneri
ulan bişey yiyip içemez hale geldik, bu boykot büyürse ve hayır cı işçiler işinden olursa nolcak madalyonun diğer yüzü. ha iş ararsan bulunur labne başka markada alınır da al birini vur ötekine. allaha değil azrail e dua eder olduk.
ropte ropte
katıldığım kampanya. hatta ana adı pınar olan arkadaşlarımla ilişiğimi de kestim an itibariyle. onlar da pınar ürünü neticede.

o değil, asıl bence bu sözden sonra karşıyaka kulübünün duruş sergileyip, sponsorluğu kulübün gözden geçirmesi lazım.
2
acarabi acarabi
karşıyaka nın ezeli düşmanı göztepeli olmama rağmen, alınan boykot kararını sonuna kadar destekliyor ve pınar ürünlerini bu saatten sonra kullanan ve/veya kullanmaya devam eden tüm yakın çevremi de bu boykota katılmaları için teşvik etmeye başlıyorum.
ripvanwinkle ripvanwinkle
milli iradeyi vesayet almaya kalkan , (ileri demokrasiye sahip ülkemizde) tehditle insanların kararlarına etki etmeye çalışan bir yöneticiye sahip olan firmaya , halkımız elbette markette ürün alırken gereken gözden geçirmeyi yaparak cevap verecektir.
1 /