pizza kuryesini çırılçıplak karşılayan kadın

1 /
neflodi neflodi
olay balıkesir'de yaşanıyor. 26 yaşındaki teşhirci kadın, pizza siparişi verip pizza kuryesini kapıda çırılçıplak karşılayıp kuryeyi dumura uğratıyor.
benzerleri daha önce başta amerika olmak üzere yabancı ülkelerde çokça yapıldı.

not: benzer başlık var mı diye aradım bulamadım, var ise uyarın lütfen.
tarçınlı ıhlamur huzuru tarçınlı ıhlamur huzuru
bu kadar sapık, manyak, takıntılı ve saplantılı psikopatın yaşadığı ülkemizde yapılmaması gereken şakayı yapan kadındır. kendisi için komik bir eğlence olmuş şu an fakat yarın suçsuz günahsız birçok kadının katledildiği bu ülkede, sonradan elini kolunu sallayarak aramızda dolaşmaya devam eden manyaklardan birine denk gelip " bunu o istedi, çıplaktı zaten, canı erkek çekmişti belliydi " tarzı bir yaftalamayla cinayete kurban gidebilir. adam yine sokakta elini kolunu sallayarak dolaşır, bu kadın da canından olduğuyla kalır.
6
meftuh meftuh
tacizdir. çok net. başıma gelse pizzayı suratına fırlatır parasını da almadan koşarak uzaklaşırım. bana denk gelmez ki. bu toplum nereye gidiyor aklım almıyor nasıl böyle olabildik.
yürüyen adam yürüyen adam
daha evvelden instagram meşhuru bir hatun yapmıştı bunu türkiyeden. demek moda oldu bu da. hadi aq madem öyle biz de soyunalım erkekler deyip olayı iyice kızıştırıyorum ve çıplak videomla pek yakında ortalığı sallıyorum.
di mi ama di mi ama
çırılçıplak erkekler ya da insanlara karşı hizmet cezası verilmesi gereken mal. tal taşak kapı açan erkeklere 1 ay boyunca pizza getirsin mesela. videoya çekip ayı gibi böğüre böğüre bu müthiş şakaya hep beraber gülelim.

git abazan sürüsüyle ya da meraklısıyla istediğin boku ye. insanlar çalışırken senin abidik vücudunu görmek, cıvıklığını çekmek zorunda değil.
sana söyleyeceklerim var sana söyleyeceklerim var
her türlü kavrama dair tanımlarımız yerle bir olmakta. dün, yapmadığı ev ödevi için 6 yaşındaki bir masumu döverek öldürenin sıfatı babaydı. bugünse çırılçıplak soyunup, ekmeğinin peşinde olan bir adamı taciz etmek şaka. nereye gidiyoruz?
mechanism mechanism
bu olayda feministlere çakanları anlayamıyorum niye anlayamıyorum küçük bir örnek vereyim. haberlerde gördünüz mü bilmiyorum ama kayseri'nin hacılar ilçesinde 15 yaşlarında 2 çocuğa köpek saldırıyor biri ölüyor diğeri yaralanıyor. (aslında köpek değil biri saldırdı falan diyen de var neyse). şimdi bu olaydan sonra hayvanseverlere çakmak mantıklı mı sizce? tüm köpekleri öldürmek lazım hayvanları savunan hayvanseverler sizin de götünüzü sikeyim demek mantıklı mı?

aşırı uçlar var. dünyada her yerde varlar. böyle bi olay olmuş hayvanları koruyalım onlara mama verelim diye ailenin yanına gitmek hayvanseverlik değil gerizekalılıktır. aynı şekilde burdaki kadının hareketinden sonra "pizzacı kadına bakmamalıydı bile ne var istediğini yapar" gibi şeyler söylemek de gerizekalılık. bu söylediğim şeyler ne hayvanseverlik ne feminizm ikisi de gerizekalılık. o yüzden kavramları sulandırmadan neyin ne olduğunu bilerek eleştiri yapalım.

yarın bir gün başınıza bişey gelse muhtemelen en fazla yanınızda olacak kişiler kadın koruma dernekleri ve feministler. feministlerin size en büyük zararı amerikadaki "ben zenciyim diye böyle yapıyorsun" gibi "ben kadınım diye beni dışlıyorsun" sözüyle sizi darlaması olur. "ben feministim şu adamın sikini keseyim" diyen kişi zaten feminist değil hastalıklıdır ve hastalıklı insanlar her topluluğun içinde var.

kadının yaptığına gelince aşırı bi gerizekalılık var konuşmaya değer bile bulmuyorum.
3
metrodakikemancı metrodakikemancı
ya şu sokaklarda çırılçıplak gezin. herkes kimle istiyosa bi sevişsin öpüşsün, artık kaç zaman sürecekse şu cinsel devrim mi ne olacaksa olsun kurtulak gardaş şu işlerden. kiminin çükünün santiminden kiminin memesinden, kiminin her gece yattığı farklı insanlardan bıktık,usandık, aha geldi şuramıza ya. da yeter ya, kustuk kusacaz artık.jacques fresco idi sanırım bi kabileyi görmeye gidiyor, herkes çıplak, "herkes çıplak olduğu için kimsenin duvarında koca memeli bi kadın fotoğrafı yok" diyordu.katılıyorum. ama bugün saramago'nun körlük romanındaki kadının herkesin yediği boku görüp çıldırma noktasına gelmesi gibi bazılarımız için bu dönem. kimi sokak ortasına sıçıyor,kimi herkesle yatıyor,kimi çüküm büyük diye herkese göstermeye çalışıyor. geri kalanlar aklını ha kaçırdı ha kaçıracak. bak demedi demeyin bu evlerinde sakin sakin oturup ya bu ne iştir allahınızdan bulun diyen insanlar bi gün toplu halde bir çılgınlık durumu yaşayıp adam kesmeye falan başlarsa hiç şaşırmam.
1 /