plague inc

kesyapistirmikelanj kesyapistirmikelanj
çok eğlenceli bir cep telefonu strateji oyunu. hem ios hem de android'de mevcut. konu olarak bir bakterisiniz ve dünyadaki bir ülke üzerinden bulaşmaya başlıyorsunuz. hastalığınızın genetik mutasyon ve yayılma olanaklarını çeşitlendirmeniz mümkün (göçmen kuşlar, hava, su, kan yoluyla vs..). tabi ölümler arttıkça ülkelerin eli boş durmuyor tedavi geliştirmeye seferber oluyor, siz de karşılık olarak genetik mutasyonlarla ilaçlara direnci arttırabiliyorsunuz topladığınız dna puanlarıyla. biraz sadistçe ama zevkli bir oyun.

ayrıca - çok afedersiniz ama- o grönland ve madagaskarın amına koyim bir türlü diş geçiremiyorsunuz.
18cm kıllı damarlı mürver asa 18cm kıllı damarlı mürver asa
muazzam bir android, ios ve flash oyunudur. miniclip tarafından yapılmıştır. oyunda taktık basittir.
dünyada hastalanmayan insan kalmayana kadar kendini gizle sonra semptomlara gir full fatal kas.
bunun içinde çeşitli etkili kombolar
mevcut. baktınız bilim adamları kürün yarısını tamamladı mi? genetic reshuffleyi bir cakiyonuz dot gibi kalıyorlar.
kont olaf kont olaf
insanı deli eden bir strateji oyunu.

oyunda amacınız insanlığın kökünü kazıtmak. bunun için şöyle patojenlerimiz var: bakteri, virüs, mantar, parazit, prion, biyolojik silah ve nano-virüs. patojeni seçtikten sonra zorluk derecesi seçiyorsunuz; sonra bir ülkeye patojeni infekte edip dna puanları toplayarak patojeninizi geliştiriyorsunuz. transmission, symptoms ve abilities şeklinde üç farklı kategoride patojeninizi geliştirebilirsiniz.

o değil de, nano-virüs ne kadar lanet bir şey lan. çin'de başlattım hastalığı daha iki kişi hastayken suudi arabistan tedaviye başladı, lan sana n'oluyo?! çin'den al haberi. anlamıyorum tamam nano-virüs falan ama suudi arabistan'a n'oluyo? 10 kişi hastayken de global bütçe hastalığa yatırıldı.

calm yo tits sevgili dünya.
kayın kayın
isveç ve fas'a nükleer atıp kurtulmak isteten oyun.
ada ülkeleri bile daha kolay la sizden! utanın utanın piiii.
bir de en olmayacak yerlerde tsunami çıkarıp ölmemiş bir enfekte insan kalmasına izin vermeyen düzene sahiptir kendisi.
fena da şarj yer.
salon adamı salon adamı
pc versiyonu ile dünyayi mahvettigim oyun. adamlar öksürüyor nefes alamıyorlar, hastalıktan kırılıyorlar filan hoşuma gitmiyor değil. galiba bende yanlış birseyler var.
pertinax pertinax
insanlığın amına koduğum oyundur dostlar

şu filmlerdeki sebepsiz yere kötülük yapan kötü doktorları çok iyi anlamaya başladım bu oyun sayesinde. ama dikkatinizi çekerim sevgilisini bafilediler diye bütün dünyayı bafileyen romantik kötü adamlardan değil, kötülüğü intikam almak için ya da acısını dindirmek için veya dünyadaki bozulmuşluk yüzünden yapan adamlardan değil -iyice bal reklamına döndü amk o değil bu değil- kötülüğü sadece kötülük olsun diye yapan adamlardan bahsediyorum

çok zevkli oyun lan

neyse gideyim de az mikrobiyoloji çalışayım

(sinsi gülücük)
denizciman denizciman
tam sürümü alınası oyun.
hileli sürümü de pek şükela.
oyunun başında 2000 dna point veriyor mesela. önce bulaşıcılığını maximize ediyorum. zamanı hızlıya alıyorum. hemen yayılıyor virüs. bakıyorum insanlar tedavi arıyor. basıyorum ölümcül semptomları. keh keh keh.
(bkz: eradicated )
tosunkaya tosunkaya
manyak süper bağımlılık yapıcı, strateji ve simülasyon kategorisine giren bir oyun. hem de türkçe.
oyunda hileler bölümü ve maymunlar cehennemi filmi resmi içeriği yeni salgınlar eklenmiştir.
dünya'ya sizin yönetebileceği bir patojen yayıyorsunuz. diğer ülkelere bulaştırarak dünya'yo yok etmeye çalışıyorsunuz. ayrıca bu oyunda amerika'nın domuz gribi gibi virüsler üretip panzehirini hazırlayıp tüm dünyaya satması gibi birçok senaryolu bölümler de vardır. o değil de son bölüm bio weapon bir türlü geçilemiyor...

android için (ücretsiz): plague ınc. - android apps on google play can you infect the world? plague ınc. is a unique mix of high strategy and terrifyingly realistic simulation. your pathogen has just infected 'pati... google
ios için ($0.99):

pc için steam (€13.99): save 33% on plague ınc: evolved on steam plague ınc: evolved is a unique mix of high strategy and terrifyingly realistic simulation. your pathogen has just infected 'patient zero' - now yo... steampowered
sitesi: plague ınc. - ndemic creations plague ınc. is a unique mix of high strategy and terrifyingly realistic simulation. can you infect the world? your pathogen has just infected 'pati... ndemiccreations

--- spoiler ---

bu oyun hakkında


plague ınc: evolved, benzersiz bir strateji ve korkunç derecede gerçekçi bir simülasyon oyunudur. patojeniniz "sıfır nolu hasta"ya bulaştı. artık insanların alacağı her türlü önleme uyum sağlayarak bu ölümcül, evrensel salgını geliştirerek insanlık tarihinin sonunu getirmenin zamanı geldi.

plague ınc. oyunu o kadar gerçekçidir ki amerika hastalık kontrol merkezi (cdc) oyunun yapımcılarını davet edip oyundaki enfeksiyon modelleri hakkında konuşmak istemiştir! plague ınc. | public health matters blog | blogs | cdc cdc - blogs - public health matters blog - plague ınc.public health matters blog - sharing our stories on preparing for and responding to public he... cdc .

35 milyon oyuncu plague ınc. salgınının bir parçası oldu. plague ınc: evolved; pc için birçok önemli, yeni özelliği büyük oranda takdir görmüş oynanış türü ile bir araya getiriyor:

çoklu oyunda salgın – işbirlikçi veya rakip olarak çoklu oynanış; arkadaşlarınızla ilaca karşı kafa tutun veya dünyanın sonunu getirecek bir yarışa girin.
bulaşıcı içerik oluşturucu – laboratuvar kurun; yeni dünya ve salgın türleri ile kendi senaryolarınızı geliştirin. ölümcül fikirlerinizi hayata geçirin ve bunları steam atölyesinde paylaşın.
göz alıcı grafikler - sokak seviyesinde insanlığın mücadelesini gösteren şehir penceresi, her organda enfeksiyonun etkilerini gösteren vücut tarayıcı ve üç boyutlu hastalık modelleriyle oluşturduğunuz salgına her zamankinden daha yakınsınız.
ölümcül veriler - öncelik göstergeleri ile hükümetlerin önlemlerini öngörün, yeni istatistik ve grafiklerle öne geçin ve oyun sonunda en iyi stratejinizin analizini yapın.

bilmelisiniz ki plague ınc: evolved oyunu erken ulaşımda (detayları yukarıda görebilirsiniz). önümüzdeki haftalarda daha göz alıcı özellikler ekleyebilmek için yoğun çalışıyoruz. daha fazla bilgi için: plague ınc: evolved early access - ndemic creations plague ınc. is a unique mix of high strategy and terrifyingly realistic simulation. can you infect the world? your pathogen has just infected 'pati... ndemiccreations .


10 farklı hastalık türü – her patojenin ustası olun; bakterilerden bio-silahlara ve zombiler için zihin kontrolüne kadar. insanlığın sonunu getirin - farklı salgınlar için tamamıyla farklı stratejiler gerekiyor.
çoklu oyunda salgın – işbirlikçi veya rakip olarak çoklu oynanış; arkadaşlarınızla bir tedavi takımı kurun veya dünyanın sonunu getirecek bir yarışa girin.
bulaşıcı içerik oluşturucu – laboratuvar kurun; yeni dünya ve salgın türleri ile kendi senaryolarınızı geliştirin. ölümcül fikirlerinizi hayata geçirin ve bunları steam atölyesinde paylaşın.
18 eşsiz senaryo – stratejinizi uygulayın; salgınınız için ileri düzey mücadeleler içeren senaryoları oynayın. domuz gribine karşı nasıl bir strateji izleyeceksiniz veya dünyayı buz çağına geri mi döndüreceksiniz?
baş döndürücü grafikler – salgının kök salışını izleyin; gerçek-zamanlı salgın modelleriyle patojenin gelişmesine tanıklık edin, şehir pencelerinden sokak seviyesindeki insanlık mücadelesini görün ve vücut tarayıcısında hastalığın insan organlarını nasıl etkilediğine göz atın.
gerçekçi dünya – gerçek dünyada stratejiler geliştirin. gerçek dünya verileri ve yapay zekadan faydalanarak plague ınc: evolved oyununu dünyanın sonunu getirecek özgün bir simulasyon olarak kullanın. cdc bile bunu sevdi!
ölümcül veriler - istatistik ve grafiklerle fark yaratın; enfeksiyon ve ölüm seviyelerini gözlemleyin, hükümetlerin tedavi çabalarını ve tepkilerini takip edin ve ardından salgının başarısını (veya başarısızlığını) tüm oyun tekrarıyla son kez değerlendirin.
elbette daha fazlası da var... - hızlı oyun, yüksek zorluk seviyesi ve genetik değişiklikler. ayrıca ileride yeni güncellemelerle yeni salgın ve senaryo türlerine de ücretsiz ulaşabileceksiniz.
--- spoiler ---
sherlocky sherlocky
ilk çıktığı zamanlardan beri telefonda oynadığım oyun. steam için olan oyunu %60 indirime girmiş. coronavirüsü ile adamlara sürekli bu gerçek mi diye sormuşlar. adamlarda hayır diye cevap vermek zorunda kalmışlar.* oyun, simülasyon oyunu. oyun içinde senaryo bölümü de var. orada black death, spanish flu, deli dana gibi salgınlar var.