play station 1 oynamış efsanevi nesil

boğa burcu kadını arıyorum boğa burcu kadını arıyorum
atari olayını yeni yeni bitrmiş nesildir. artık onlar için futbol, tekken, araba yarışı hugo vardır. onlar öyle bir nesildir ki bir umutla aldığı 999999999 in 1 ateri kasedini baştan aşağı dolaşmış 500 lü sayfalara gelmiş olmasın rağmen gene karşısına bomberman, tank 1990, süper marıo, dr marıo, galaxian, road, çıkmasına rağmen pes etmemiş bir değişik oyun bulma ümidiyle kasedi baştan aşağı taramıştır. o nesil artık yutmamıştır. 9999999999 in 1 muhabbetini o yazıyı gördüğü atari kasedini almamıştır. o öyle bir nesildir ki okula gitmemiştir belki de ilk sigarasını o maçlardan sonra o play station cafelerinde içmişlerdir. o nesil ki anne, baba kitap alacağım öğretmen hademe parası istedi.

- çöp parası istedi.

- yol su elektrik istedi.

deyip ailesinden aldığı parayla play station kiralamış ve sonrasında televizyonun tüpü bitene kdar oynamıştır.

öyle bir nesildir ki şu an belki de işsizdir. o nesil işsizliği şu an kafaya takmamakla beraber belki de assains cred 3 ü indirme telaşı içerisindedir.
asabisisman asabisisman
play station cafelerde saati 1 tl. den oynayıp, kaybeden hesabı öder içecek dahil ama haaaaa deyip, cafenin en iyi adamı ile eş olup milleti yenerdik beeee.