polonezköy

1 /
teknikibo teknikibo
vakti zamaninda polonya prensi adam tarafından alınan arazilerde kurulan polonya köyü.
adampol diye de bilinir.cok guzel bir piknik yeridir.ayrica fiyatlar da fena deil.
istanbul dan herhangi bir nedenle kacmak ihtiyacında olanlara önerilir.
ask acısına bile iyi geliyor.
moradam moradam
kavacık kavşağından sonra başlayan orman yolu sizi polonezköy'e götürür. doğası yolculuğunuzu lezzetlendirir. ata binmek isterseniz, piknik yapmak isterseniz, kır lokantalarında yemek yemek isterseniz polonezköy'e gidebilirsiniz.

yol açıkken levent'ten 45dk gibi bir sürede ulaşabilirsiniz.
dünyayı kurtaran adam dünyayı kurtaran adam
buranın en büyük büyüsünü bozan şey istanbul'dan buraya gelirken köpek barınaklarında ve civarlarında sefalet içindeki köpekleri görmektir. bu köpeklerin yanından geçerken, kesinlikle araç camı açılamaz, açık hava olmasına rağmen ağır ve pis bir koku arabanın içine işler. bu hayvanların çoğu uyuz olmakla beraber türlü türlü parazitlere de sahiptir, o yüzden yolun o kısmını hızlı geçmekte fayda vardır.
jeanne darc jeanne darc
yol ortasında at binen insanlardan jozefin'in yerine, camiden büyük kiliselerine, domuz çiftliklerine kadar küçük bir polonya.
şehir yorgunluğundan kaçmak için en güzel, en yakın alternatif.
yolun sonundaki hayvanat bahçesi ve mesire yeri karışımı country club, özellikle ılık sonbahar günlerinde gezmeye değer.
nilavarna nilavarna
1990ların ortalarına kadar, doğayla iç içe ve farklı bir kültürle kucak kucağa bir kaç gün geçirmek için en ideal alanlardan biriyken, eskiden evlerinde gelen misafirleri tanrı misafiri mantığıyla ağırlayan pansiyonların şimdilerde odalarını metresleriyle gelen magandalara saatlik kiraya verdiği bir çeşit fuhuş mekanı..
1 /