popüler yazarların çirkin olması

1 /
fırtına öncesi sessizlik fırtına öncesi sessizlik
tüm zamanını net aleminde geçirir ve kendine bakmaz ki bundan dolayıdır, he yok mudur güzel giri güzel-yakışıklı yazar vardır azizim. birde güzellik ve yakışıklılık göreceli değil midir ? görecelidir o bambaşka bir konu.
vandal mimar vandal mimar
şimdi kimse kendini kandırmasın, bu dandik iddia ile avunmasın. gerçek popüler yazarlar yakışıklı/güzel insanlar. neredeyse hepsi de çok zeki. dahası popüler yazarların etrafındaki yazarlar da (manitası, yakın arkadaşı, komşusu) yakışıklı ve güzel kimseler. (sözlüğün en yakışıklı erkeği olduğu iddiasında bulunan, hem yakışıklılıkta hem zekâda hakkı teslim edilmesi elzem bir yazar arkadaşın acayip yakışıklı ve de zeki çocukluk arkadaşını/komşusunu kaptım, oradan biliyorum.) eş dost kabilinden kıyak geçmiyorum, gayet de ciddiyim. şahane bi ortam var sizin ruhunuzun duymadığı. şimdi doğruya doğru. ama öyle ortada dolaşan pseudo selebritiler cidden, nasıl desem, yok yav. var işte zirvetörde, gidin bakın. detay verip kimseyi rencide etmek istemiyorum ama arada, bir şekilde birbirine yakın olmuş/olmakta olan eski nesil sözlük yazarları bir araya toplandığında (çoluk çocuk kocaman bir aile olma yolundayız, görsen şaşarsın) böyle pis bi muhabbet illa dönüyo. buraya da yazayım dedim.
iao iao
şimdi isim verip kimseyi afişe etmek istemiyorum ama yakışıklı evrimci doğal seleksiyona kurban gitmediği sürece imkansız bir iddia olacak bu, öncelikle bunu belirteyim.

onun dışında evet, çeşitli eski dostlar bir araya geldiğinde adeta bir beverly hills teens ortamı oluşuyor. bir havuzlu limuzin eksik ki camiadaki bir kaç kişinin bir kaç yıl sonra azimle bunu başaracağına inanıyorum. şimdi ise şakalar komiklikler diye düşünedurun ama yok hakikaten öyle. elimde müthiş resimler var aslında ama şimdilik paylaşmayacağım, nispete giriyor haliyle.
bravado bravado
tersini düşünürsek de popüler olmayan yazarların yakışıklı olduğuna varacaksak, sonuna kadar katıldığım ve doğruluğunu kanıtlayabileceğim önerme.
1 /