popüler yazarların çirkin olması

3 /
sasaki endo sasaki endo
popülerlik kavramı belli kavramlara sıkışmış, kendisini değil "gündemi" düşünen tiplerin oluşturduğu çoğunluğun parkıdır.

duygu sömürüsü, romantik solculuk, dinin elden gitmesi gibi kavramlar üzerinden kalıp cümleler üretirler. peki bu kalıplar bizim ne işimize yarar? hiç. gelip geçici yaz şarkısı tadındadır.

bu yüzden bu insanların kaliteli, farklı, üretken, özgeci bir yazı ortaya koyamayacakları barizdir.

fiziksel çirkinliğe değinirsek malum 250 gram konusu var. anonim kimlik ve 250 gram popüler olmada yardımcıdır. erkekler için de birbirini kollama, meriçlik gibi davranışlar popülerdir ama hiçbir zaman bir kadın yazar kadar kolay popüler olamazlar.

çirkin olması fenotip özelliğidir. popüler olmak isteyen güzel bir kızın sosyal medyada ilk tercih durağı neresidir? nerede daha çok ilgi görürse, çıkarına neresi uygun düşerse, en az enerjiyle en çok karı nereden elde ederse orada vakit harcayacaktır. instela çok fazla tık almadığından, formatı da tam popüler kavramları karşılamadığından popüler olmak isteyen güzel kızın burada yazar olması düşük bir olasılıktır.

netice : popülerlik beş para etmez. instela'da popüler yazarlar genellikle güzel değildir.

ek: aynı zamanda insteladakilerin çoğunun ruhi hastalıklarını olduğunu biliyor muydunuz? tanıştığınız birine "hiç psiko ilaç kullandın mı?" diye sorun. yüksek bir yüzde sizi şaşırtmasın. çünkü buraya gelen yazarların çoğu kendi hayatlarıyla barışık olmayan, hasarlı tipler...
3 /