protein tozu

1 /
cyrufs cyrufs
peynir altı suyu proteini diye geçen, en çok vücut geliştiriciler tarafından kullanılan, antrenman sonrasındaki vücudun protein gereksinimini en hızlı şekilde karşılamayı hedefleyen tüketim maddesi.
bebüş bebüş
vucut çalışanların , kas oluşumunda ihtiyaç duydukları proteini temin edebilmek için , spordan önce veya spordan sonra gibi tercihlerle tüketilen süt yada şişkinlik yapmasını engellemek için suyla karıştırılarak kullanılan madde.
rocky binboğa rocky binboğa
sporcu ek gıdası. kişinin günde alması gerektiği protein miktarına ulaşılması için kullanılır. ebeveynler ilaç muamelesi yapıp "oğlumuz elden gidiyor" diye tasalansalar da bedene zararı olduğu söylenemez. ağır antrenmanlar sonucu vücudun uğradığı yıkımı, kas yapılanmasına dönüştürmek için çalışmalar sonrası yağsız sütle karıştırılarak tüketilir. muscletech, whey, optimum markaları bu kulvarda önde gelenleri.
gluk gluk
'nesquik'in vitaminlisi' diye bilinir halk arasında.
süt ile içmesi oldukça zevklidir.(özellikle double rich chocolate)
spor sonrasında yorulmuşken,boş yere kilo almadan ihtiyacınızı karşılaması açısından iyi bir üründür.
soytarı soytarı
"görceksin bikaç aya kalmaz baklavaları" nidalarıyla dolaşan, tozu kullanıp spor yapmayı unutan arkadaşlarda bikaç ay sonrasında tosunlaşma belirtileri göstermeye sebep ürün. yapamayacağın işin başına geçmeyeceksin arkadaş!
wulfgar wulfgar
tüm yararlarını geçtim de, başka bi' özelliği daha var;

günde ortalama 100-150 gramı, geceleyin 20 çürük yumurta gücünde yellendirebiliyor. yemin ederim şu soğukta pencereyi sonuna kadar açmak zorunda kaldım, yorganın altına soktuğum saç kurutma makinesiyle ısınıyorum.

gözlerim yaşlı...
alcoolico alcoolico
vanilyalısının marka ne olursa olsun yarrak gibi olduğu sporcu destek gıdası.
çikolatalılarından şaşmamak lazım, tabi araştırıp onun da iyisini bulun.
ucuz etin yahnisi yavan olamadan çöpü boyluyor benden uyarması.

ekleme: 551512 kere yazılmıştır ama olsun, whey protein olsun olacaksa.
digiboy digiboy
evet, aynen yukarıdaki bahsedilenlerde olduğu gibi sporcular için ek beslenme gıdasıdır. bu tozu almadan kas yapmak ve gelişmek oldukça zordur. sürekli protein içeren yiyeceklerden kırmızı et, tavuk ve balık yemenize rağmen yeterli gereken proteini alamazsınız ve bu besinlerden arta kalanlardan ötürü karın bölgesinde maalesef yağlanma başlar. kendim tarafımdan doğal şekilde bu ürünü kullanmadan yaklaşık net iki sene çalışmam sonucunda gözle görülür ölçüde kaslarımda gelişim gösterememiş olup, bu tozu almadan kolay kolay adele yapmanın imkansız olduğu kanısına varmış bulunmaktayım.
ben sezar değilim ben sezar değilim
mantıklı bir şekilde tüketildiğinde istenilen vücuda kavuşmayı hızlandıran karışım.

yalnız, bir çok skindirik marka var ve hemen hepsi uzun dönemde çok tehlikeli. o yüzden mantıklı birinden -mesela ben- yardım almakta fayda var.
1 /