puccayı savunan ünlüler

timelord timelord
suçluyu savunan bu tipler de yeni türedi. yeni kanserimiz hayırlı olsun.
kadın uyuşturucuyu öven paylaşımlar yapıyor daha sonra ceza alınca da bıdı bıdı.
kadının her hareketi faul çocuk arkasında özellikle video çekip yayınlıyor acıtasyon yapmak için güzel kurgu.
uyuşturucu reklamı yap gençlerin bilinç altına olumlu bir olguymuş gibi yerleştir daha sonra ağla.
bu arada kadının diğer uyuşturucu ile alakalı başka twitleri de mevcut.ya sen yazarım diye geçiniyorsun başka konu mu bulamadın hayal dünyan bu kadar mı dar.
ünlü demeyelim buna ünlümsüler diyelim sadece kendi ülkesinde adını duyurmuş dünya çapında bir anlam ifade edemeyen insancıklar işte yorumları:
www.instagram.com
www.mynet.com

ağır ceza almış diyenler olacaktır. bize gelişi 10 yıl ,3 yıl indirim de yaptık daha ne yapalım ?
müsait bir yerde lütfen müsait bir yerde lütfen
tabii ki bugün pucca'ya yarın onların başına ki çoğu özendirmekten ziyade kullanıyor zaten ve emin olun adalet sisteminin nasıl işlediği falan hiçbirinin umrunda değil ta ki ucu kendilerine dokunana kadar. demet akalın ne alaka anlamadım? herkese bir canım cicim teskin olayı? bu saraylı değil miydi? dayanamadım, yorum yaptım, bakalım silecek mi, duracak mı, cevap gelecek mi?

kadının biri küçük oğlundan bahsediyor, tv bile açmıyoruz diyor. pucca da şu cevabı vermiş:

"takibi bırakmak gibi bir seçenek var elinizde madem siz ve nesliniz böyle her gördüğünden etkilenecek yapıda müze gezin, kitap okuyun, doğa ile iç içe yaşayın ve mümkünse internet ve tv'den uzak durun. "

kadın, zaten herkes bizim gibi farkında değil, sorumluluğunu bilmeliydin, demiş de pucca' nın cevabı aklıma neyi getirdi biliyor musunuz?

şule çet cinayetinde savunma olarak; kızına sahip çıksaydın diyenleri! zihniyet hep aynı.
4
tuzukuruhahahi tuzukuruhahahi
bir şey sormak istiyorum: kardeş siz sığır mısınız?
7 sene hapis ne demek?
7 sene ve bir evladın var. bu bir ajitasyon değil. evet aq, sen kabul etmesende ortada bir çocuk var bir yazı yüzünden kimse evladından 7 yıl ayrı kalmamalı. köpeğini bile bırakıp gidemiyorsun 7 gün. o da girip yatarım demeyecek herhalde di mi?? çocuğum var diye ağlayacak haliyle.
kadın katil mi dolandırıcı mı zaten kitaplarına bakarsanız yazı dili de "aşırı".
özendirmekten kasıt nedir? aç youtube çatıdan atlayan adam, deterjan içen çocuk var, çocuğuna video çektiren sırtından para kazanan, milyonluk araba parçalayan, motorun üzerinde tek ayak duran var amdkek! o zaman intihara özendirme, suça azmettirme, çocuk istismarı, mal ve cana kasttan hepsi 7 yıl alsın.
verilen ceza çok saçma çok aşırı olmuş.