purevpn

1 /
emrearif emrearif
pornhub'ın açıkladığı istatistiklere göre, yurdum insanının içeriğe erişmek için en yaygın olarak kullandığı tekniklerde başları çekmekteymiş sanırım. konu pornomuz olunca teknolojide başı çekeriz usta biz. robokop oluruz anasını satayım, sayborg oluruz.
dallaswilliams dallaswilliams
strongvpn'e geçmeyi düşünürken onların türkiye desteği olmadığını öğrenmem sonucu kullanmaya başladığım vpn. ülkemiz gibi online'ı yasaklı topraklarda önemi büyük.
riveranancy riveranancy
yurttaki bitmek bilmeyen internet yasaklarından bıkmamız üzerine, 5 arkadaş parasını ortaklaşa ödeyip kapısına sığındığımız, hayat kurtaran vpn hizmeti. 5 cihazın aynı anda tek hesaptan bağlanabilmesi ise öğrencilik hayatımız boyunca başımıza gelen en süper şeylerden biri oldu.
petesterling petesterling
netflix ve hulu kullanabilmek adına aldığım, sonra da "iyiymiş la bu" diyerek devamlı kullanmaya devam ettiğim, süperkahraman misali yasak kırıcı. telefonda da çalışmasıyla gönülleri fethetmiştir.
luistate luistate
bu ülkede en çok işe yarayan şeylerden birisi vpn sanırım. twitter'ın yasaklandığını twitter'dan duyduğuma göre :d ahaha. bu arada purevpn kullanıyorum ben de uzun zamandır. nette gezinirken çok rahat oluyor. zenmate kullanıyordum fakat ciddi anlamda yavaşlattığını farkettim. purevpn de en hızlı server'a bağlan özelliği adeta türkiyede yaşayan ve özgürlük isteyen insanlar için çıkartılmış sanki. deneyin kesin severnisiniz. umarım yardımcı olabilmişimdir.
cefmef cefmef
kesinlikle sürekli kullandığım programdır. arkadaşın da dediği gibi hulu'yu çalıştırıyor. yaklaşık 6 aydır kullanıyorum tek bir kopma veya bağlantı hızı sorunu yaşamadım. leauge of legends oynayan birisiyim orda ufak laglar bile sıkıntı yapıyor. denedim lag yapmıyor ama yine de kapatıyorum ne olur ne olmaz diye korkudan yoksa sıkıntı yok benim paranoyaklığım haha. sonuç olarak yazmak istemedim aslında şimdi onu da görürler bir şey yaparlar diye ama önerim direk bu purevpn kullanın.
jeffday jeffday
bizim ülkemiz kadar yasakların olduğu bir ülkede kesinlikle kullanılması gereken bir durum varsa o da vpn'dir. bu vpn'lerin içinde ben araştırdım kullandım en iyisi bu program abi. çünkü bir kere en hızlı servera bağlıyor seni çat çat en hızlı yoldan internettesin. bir sürü yasaklı siteye girebiliyorsun rahat bir şekilde. ayrıca telefonda çalışan bir uygulama ve adeta evimize şenlik getirdi purevpn.
dallaswilliams dallaswilliams
her bireyi ve özgürlükleri kontrol etmeye çalışan bu ülkede kesinlikle kullanılması gereken programdır. yükledikten sonra biraz baskı altında olsanız bile özgürlüğe kavuştuğunuzu hissettiren süper ötesi vpn programıdır.
brianhen brianhen
kayıt tutmama özellikleriyle piyasada öne çıkan, bir hesaptan beş cihaz girilebilmesiyle gönlümüzü kazanmış, öğrenci yurdundayken hayat kurtaran, özgürlük savaşçısı virtual private network programı.
1 /