qnb finansbank

herzaman herzaman
qnb zaten türkiye piyasasına girmek için can atiyordu. fakat böyle büyük bir kuruluş sıfırdan başlaması büyük bir kordine etme maliyeti demekti bunun yerine orta halli bir bankayı satın aldılar. bu kuveytturk için kötü bir haber
mehmetorçan mehmetorçan
qnb nedir. zamanla finansbank atıp sadece qnb kalacak alışmak zor olacak benim için.şimdilik enpara iyiydi kampanyalar falan bişey yapmasalar bari. alternatifim olarak cepteteb ve kuveyttürk ün (bkz: seninbankan) var
küçükharfleyazılanherşeyyanlıştır küçükharfleyazılanherşeyyanlıştır
selam çalışanı falan varsa tenzih ederim. direkt bankaya değil de tüzel bir kişi varmış mesela ona diyormuşum gibi şeyapacağım. halk ortamında söyleyemedim izninizle bir şey söylemek istiyorum.
sizin gibi kurumun ta amına koyayım. hiçbir yerde olmayan, olsa çalışmayan atm leriniz götünüze girsin. boktan mobil uygulamanızın algoritmasını sikeyim.
rahatsızlık için af edersiniz.
çikilops vol 2 canım benim çikilops vol 2 canım benim
sinir krizi geçirten banka, yeterince atm'si yok, olsa para çekemezsin. mobil şubesi tam rezalet başlığı aç dedirtiyor, teb'e bile kızıyorken, bu bankaya kızmamak mümkün mü? zaten finansbank olarak da haz etmedim hiçbir zaman, şimdi maaş hesabı zamazingosundan dolayı zoraki geçtik.

bakalım daha ne rezaletler beni bekliyor, daha ilk ay.
vomolbo vomolbo
enpara mobil uygulamasından eskisi kadar olmasa da kampanyalar sunan banka. kitapta yüzde elli indirimler falan oluyor. atmleri yaygın değil.
allahdiyenpense allahdiyenpense
başına qnb gelince iyice rayından çıkan rezalet banka. iptal ettikleri çeki kaybedip üzerine birde makbuzu olduğu halde sizdedir o diyebilen finans kuruluşu. uzak durulmalıdır can sıkar, ekonomik kanser sebebidir.