rahatsız duran pipiyi düzeltme hareketi

1 /
ctrl x ctrl x
erkeklerin sık sık başına gelen bazı hayvanların yol ortasında kaşırcasına yaptıkları hareketlerdir. öyel bir pozisyon almıştırki bazen bir an önce düzeltmek için uygun olan zaman kollanır ve mutlaka başarıya ulaşılır. bu rahatsızlık veren duruma otobüste ve minübüste otururkende çok raslanır.
hareket kısaca şöyledir el sıkıntı veren bölgeye konur bacaklar pantez şeklini alacak şekilde oturuyo gibi yapılır pipi istenilen şekle getirilir ve huzura kavuşulur
kafamı kırmaz mısın kafamı kırmaz mısın
kimi kıroların balerin gibi bacaklarını açıp kanca şeklini verdiği eliyle pipiyi aşağı doğru çekerek yaptığı eylem. bir de gerine gerine yapmazlar mı bunu. bunları aslında baleye versek ya, orada burada madalya falan alırlardı boş duracaklarına.
tekel savaşçısı ahmet abinin yeğeni tekel savaşçısı ahmet abinin yeğeni
bu hareketin iğren olması insani bir ihtiyaç olduğunu değiştirmiyor. ilk örnek kadınların saçlarının çantaya sıkışması. can acıtıyor. onu kurtarmak ve düzeltmek bir ihtiyaç. ikinci örnek ise sıçmak. o da iğrenç ama insani bir ihtiyaç. zaten mesele de bu. insan içinde sıçmıyorsak insan içinde de yapılmaması lazım. güzelim lise yılları. sıranın altında tık tık. hemen halloluyordu.
porsiyon mu ekmek arası mı porsiyon mu ekmek arası mı
giydiklerimize ve oturuş pozisyonumuza dikkat edelim. don bedeninin ne önemi var, zaten içeride deyip bir iki büyüğünü alırsanız sallar.

ereksiyon durumu başka. o modda o organ artık pipi değildir. magikarp evrimden sonra isim değiştirir. başka başlığa.
rene rene
internette bulsam atacaktım görselini, bir köyde veya ilçede, pazarcı bu hareketi sık yaptığı için, pazardaki yerinden kovmuşlar ve büyük puntolarla bir yazı bırakmışlar. bu pazarcı müşterilerin karşısında orasını burasını uygunsuzca kurcaladığı için yerinden çıkarılmıştır gibi bir şeyler yazıyordu.
1 /