ramiz ilker

1 /
nistelrooney nistelrooney
tümgeneral rütbesinden emekli olmuş havacı paşa. şu ara kozmik oda muhabbetine önce 32. günde, ardından ülke tv'de bıçak sırtı adli programda çıktı karşımıza. ilginç tartışma üslubu ile daha çok göreceğe benzeriz onu tartışma programlarında. ama allah için adam eski paşa ya bir ses var insan televizyon karşısında oturmaya korkuyor. utanmasam tv karşısında hazırolda dinleyeceğim adamı.
gayyadankorkuyorum gayyadankorkuyorum
katıldığı programda işgüzar sunucunun tsk'nın bilinçli olarak mı terörü bitirmediği sorusuna çok sert yanıt vermiş,sinirinden o hiddetle "avrupa birliğinin canı cehenneme ya" diyerek herhalde yumruk attığı masayı çatlatmıştır.
çaylakadam çaylakadam
insan, türk silahlı kuvvetlerinin böyle generaller yetiştirdiğini görünce, gülse mi ağlasa mı bilemiyor. yani ben şahsen duygulandım, fasulyeden hissetim kendimi.
sokak kültürü sokak kültürü
cnn türk'teki az önceki 5 n 1 k'da insanın 5 dakka sonra tv'den muhtıra okuyacağını zannettiren bir izlenim veriyor paşa.asker dediğin coşkulu konuşur dedi birde.hayır ramiz paşa gibi zannetsek her askeri işimiz iş.
zd99 zd99
kravatına tav olduğum, "şuna bi su doldur beaa" diyen bir adam.

bu "düzeyde" ve saldırganlıktaki sığ bir adamın, faili meçhul cinayetlerin zirve yaptığı bir dönemde, 7 yıl tam yetki ile(evet evet tam yetki!) diyarbakır'da emir veren kişi olduğunu anımsayın ve bir kez daha...
i am sam i am sam
bu paşalarla savaşa girsek biteriz heralde düşüncesini bende geliştirmiş tümgeneralcik.. cüneyt özdemir ile 5n1k ya çıktı.

o programı mutlaka izleyin...
ahmak ı hayal ahmak ı hayal
"biz askerler coşkulu oluruz" diyerek kendisini savunması var ki evlere şenlik. bu görüntüler ibreti alem için gelecek nesillere saklansın. 2000 li yıllarda ne durumda olduğumuz, ilerleme durumumuz, militarizmin bir insanı ne hallere sokabileceği görülsün, ders çıkarılsın.
voiceofloneliness voiceofloneliness
sunuculuğunu kibariye'nin annesi makbule tokmak'ın yaptığı bir televizyon programına katılmasını çok isterdim ama ne yazık ki kibarlar kibarı cüneyt özdemir'e denk gelmiştir. kendisine ikide bir emrindeki bir askermiş gibi senli benli laflarla kardeşim sözümü kesme diye çıkışmasına rağmen nezaketi elden bırakmayan cüneyt özdemir'in gözlerinden öperim.
eleanor eleanor
adam emekli asker, paşa tamam. yalnız izlerken ben dayı napıyon sen ya dediğimi hatırlıyorum ,o değil de,yav bu adam bu kafayı nasıl yapmış arkadaş, sormadınız mı kendinize ey sözlüğün keşleri alkolikleri, siz o kadar alkoldü, ottu, kimyasaldı takılırken, hani var ya sulu kuru bu kafayı yaptınız mı lan? meraktan soruyorum valla
1 /