ray donovan

1 /
electrafo electrafo
30 haziran 2013 tarihinde showtime'da yayına başlayacak dizi. dexter'ın son sezonuyla aynı tarihte başlayacağını göz önüne alarak o açığı ray donovan'la kapatmaya çalışacaklar sanırım. ana karakteri liev schreiber canlandıracakmış. bu da tanıtımı

d of destiny d of destiny
bugün itibariyle 3. bölümü yayınlanan, gerek liev schreiber'ın karizmasıyla gerekse senaryosuyla oldukça izlenilebilir bir seri haline geleceğini inandığım dizidir.
do do
efsane olmaya aday dizidir. senaryo da kopuk noktalar olsa da sadece atmosfer ve oyunculuklar için bile izlenir. uzun sürmesini temenni ediyoruz.
guanoapes guanoapes
iş bitirici ray donovan'ın aynı adlı hikayesi. yalnız şu donovan ailesi kadar sikik bir aile yok. mickey, terry, bunchy, bridget, ray'in karısı ve çocukları falan derken tüm aile allahlık. mickey donovan rolüyle karşımıza çıkan jon voight ise muazzam bir oyunculuk sergiliyor. bir karakter bu kadar mı rahatsız edici olur arkadaş pes vallahi.
kingofdarkness kingofdarkness
sezon sonu ray'in oğlu bende yahudi olmak istiyorum israil askeri olmak istiyorum dediği anda büyük bir soğuma yaşadım kızdım ağladım güzelim diziyi bitirdiler
waltersobchack waltersobchack
jon voight, ray'in şerefizötesi babası rolünde döktürmektedir. midnight cowboy'dan sonra en iyi performansı. arada bazı filmlerini kaçırmışımdır gerçi illa ki. bir de shorty'nin hastasıyım bu dizide.
ocd ocd
ilk sezonun ortalarinda sikilmaya basladim fakat bir sekilde bitirdim sezonu yokluktan. bir daha da hic sikilmadim. cita surekli yukseldi ve 3. sezonla birlikte gercekten tassak catlatan seviyeye kadar cikti kendi adima. simdiye kadar en begendigim bolum 3.3 oldu. butun yetiskin ana karakterlerin ayri ayri oyunculuk resitali sunduklari bir bolumdu. daha hala 3.4'e gecmedim. sindire sindire izliyorum keyfini cikara cikara. muzik secimleri de muazzam genel olarak. aralarda defalarca pause yaptirip parcalarin isimlerini arastirtan cinsinden.
izleyecek bir seyler bakiniyorken kendini buralara atan olursa bakinmayi birakip izlemeye baslayin anacim direkt. muhtesem bir yapim zira.
1 /