reiki

1 /
yirmiyedi yirmiyedi
izmir kitap fuarında tezgahlardan birinde bu konu üzerine yazılmış bir kitabı tanıtan yayınevi yetkilisinin tavırları konu hakkındaki kitaptan çok daha öğreticiydi. bu kişi kitapla ilgilenenlere
-rahatlamanızı sağlıyor beyefendi, derken bile rahatlıktan uzaktı, gergin ve hatta sinirliydi.
işe yaramaz efervesan akımlardan bir başkası...
aqua aqua
çok sevdiğim bir kaç arkadaşımla yemeğe gitmiştik, orada tanıştım reiki ile. daha önceden adını duymuş olduğum ve pek önem vermediğim, zengin eğlencesi, geyik muhabbeti dediğim reiki ile ilgili merak ettiğim noktaları reiki master olan iki kişiden * * o aksam ögrendiğimde yanlış düşündüğümü gördüm. şu anda reiki 2. aşamadayım ve ilerlemeyi düsünüyorum. reiki konusunda merak ettiklerinizi (bkz: candanreiki.com 2015 copyright. all rights reserved. the sponsored listings displayed above are served automatically by a third party. neither the service provider... candanreiki ), (bkz: reiki turkiye ıstanbul turk reiki enstitusu, reiki trkiye, reiki istanbul, turkiye reiki, trkiye reiki, sifa ve sifacilik, şifa, şifacılık, alternatif tedavi yontemleri, ... petekkitamura ) adreslerinden de bulabilirsiniz.
zoe zoe
kelime anlamı, 'her yerde bulunan yaşam enerjisi'dir. doğu öğretilerinde 'ki' ya da 'chi' adı verilen yaşam enerjisi, reiki de bir kanal olarak ayarlanmış insan vücudunun içinden, yönlendirildiği alıcıya doğru akar. sistemin işleyişi tıpkı bir klimanın işleyişi gibidir esasında. nasıl klima havayı alıp, içinden çeşitli işlemlerden geçirip dışarıya doğru yoğun bir biçimde üflüyorsa, reiki yapan kişi de 'ki' enerjisini alır ve niyetine bağlı olarak, karşısındaki alıcıya yoğun bir biçimde aktarır. biyoenerjiden farkı, kişinin reiki'de kanal olmasıdır. hiçbir yan etkisi yoktur. piyasada yetersiz eğitmenler olmakla birlikte, bu işi ciddiye alan ve çok kaliteli eğitim veren reiki masterler mevcuttur.

kaynak: sabah gazetesi
sidar sidar
r2-d2 diye bir robot var idi star wars'da. arkadaşı olan geveze robot ona kısaca r2 derdi. r2 ünitenin serisinin adıydı galiba. geveze olan robot tanıştırıken bu bir r2 ünitesi derdi.
(bkz: artuditu)
lestat lestat
enerji ilimi olarak bir çok yerde yanlış telafuz edilmesi söz konusudur.

eneji ilimi, reikinin de ötesinde çok daha büyük bir alandır. sadece iyi amaçlarla kullanılabileceği tamamilye yanlıştır.
reiki teknikleri kullanılarak zarar, en az fayda kadar sağlanabilir, tabii olayın farkındalıkla da oldukça girdisi çıktısı vardır.

reikici kullanacağı enerjiyi farklı bir kaynaktan çeker, kendi enerjisini kullanmaz. kullanılan bu enerjiye evrensel enerji de denir...
just call me daydreamer just call me daydreamer
bugün dünyamızın temel probleminin enerji olduğu gerçeğinden hareketle üzerinde yoğunlaşmamız gereken çalışmalardır.

düşünün bir kere enerjiyi saf haliyle bir yerden bir yere aracısız iletebiliyoruz. maliyetler inanılmaz düşecektir. kablolar, direkler, boru hatları, tankerler, yer altı tünelleri külliyen gereksiz olacak.

ivedilikle bu işe el atıp chileri yüksek reiki ustalarını derhal yetiştirmeliyiz.
stylebrisbane stylebrisbane
reiki'yi destek tedavi sistemi olarak kullanan hastanelerden bazıları:
yale university hospital, university of michigan hospital, throat hospital in new york, memorial sloane kettering hospital, imperial point medical center, st. john's hospital, elliot regional cancer center, california pacific medical center, kent county hospital, columbia presbyterian hospital...
1 /