rimjob

benjamin benjamin
hepatit a'nın başlıca kaynağı. fekal-oral denen zımbırtı aslında bu. yok çiğ sebze filan geyikleri yapmasın kimse. hep. a varsa büyük ihtimal rim job olayıyla yarmış bir abi ablasınız. önyargılarımı dilleyebilirsiniz.
minotauren minotauren
"böğkk iğrenç" diyorsunuz de mi?

susun amk.

hatununa bağlı olarak iğrenmem, çekinmem, severim.

zaten hatun leşse bırak kıçını, dudağını bile öpmem amk.
adnan kemal rahatkan adnan kemal rahatkan
hastasıyımdır, ama bin tane hatundan bir tanesine anca yapılabiliyor tabii. genellikle spontane gelişmeyen ilişkilerde, önceden epilasyonu yapılmış, duşla hijyeni sağlanmış, misler gibi, porselen gibi popişkolara uygulanıyor ve dilde şekerli bir tat bırakıyor. "dille dille, dili içeri ittir" döngüsü içerisinde gerçekleşip, hatuna ultra yakın olma hissiyatı verdiği için fazlasıyla heyecanlandırıcı oluyor. götünün deliğine kadar yaladığın bi hatuna daha ne kadar yakın olabilirsin ki fiziksel olarak.
ah ya neymar ah ya neymar
dübürcağzına bıleğaçing yabdırmak suretiyla sade, şık, pembiş ve minnoş bir manzara kazandırmış, daha başka olarak alâkalı kısmı lağman ila pür-i pak eylemiş bir bayan kişisine icra edmekten kıvanç duyacağım eylem ve de fiil idir efendim.
rose whisper rose whisper
tanrım bu insan denen canlı ne kadar da seviyor sınırları zorlamayı..

insan biraz kanaatkar olur be. şöyle edepli edepli seksinizi yapın ne gerek var.

zaten pornolara kavuşunca sardınız başımıza oral midir nedir. oral gibi gereksiz bişi norm haline geldi. şimdi de bu çıktı başımıza. 20 yıla swingerlık da iyiden iyiye trend olur.

allaam nolur sen bu kadar gözümü döndürme. amin. zaten rimjob isteyen erkekten soğurum sanıyorum.
2