rossmann

1 /
camsap camsap
öyle tahmin ediyorum ki almanyanin bimi gibi birşeydir ama kalitelidir. watsons gibidir azcık. orjinal temizlik ve bakım ürünlerini piyasaya göre uygun fiyata bulabilirsiniz. bunun yanı sıra, et döveceği, manikür aleti, organik pısır patlağı, topuz tokası aldığım bi kaç değişik ürün. onu bunu geçelim de, yazları almanyadan gelen fındıklı çikolatalar var, hatta bir sürü toffifee var burda. ankarada kentpark alışveriş merkezinde, istanbula en yakınsa gebze centerda bulunuyor.
yediyelken yediyelken
büyüme ve yayılma politikasını tersten başlatıp istanbulluları ihya etmektense anadoluyu esas tutup sempatimi kazanan firma.

tanınmış markalara alternatif olarak kendi ismiyle ya da belli isimlerle piyasa yapan bim mantıklı, zekice tasarlanmış sağlık marketi. lakin bu muadil ürünler başınıza dert açabilir dikkat. hayatı önemi olan şeylerde güvendiğiniz bildiğiniz malları alın derim.
ürün çeşitliği sizi fazlasıyla tatmin edecektir. aklınızda ve ihtiyaç listesinde olmayan şeyleri de dayanamayıp alabilirsiniz.
istanbula ciddi el atması lazım o ayrı konu...
samantha samantha
alman menşeli bir kozmetik/kişisel bakım marketi.

üsküdar'a şube açmışlar, sağolsunlar milyon çeşit kremlerine yağlarına bakım ürünlerine paralarımızı bayıp duruyoruz. gidin uzak yere kardeşim ya.
halikarnaskayıkcısı halikarnaskayıkcısı
kızların saatlerini içerisinde geçirebildiği izmir, istanbul ve ankara'da şubeleri bulunan makyaj malzemesinden bebek bezine, çikolatadan şampuana kadar çok çeşitli ürünlerin satıldığı ancak ağırlıklı olarak kişisel bakım ürünleri satan markettir.
mademoiselle jade mademoiselle jade
ilk başlarda ucuz gibi görünse de ucuz mucuz değildir. alman çikolatası satıyoruz ayağına kazığı sokar. nerden mi biliyorum? rossman'dan aldığım çikolatanın aynısı diasa da üçte bir fiyatına gördüm. ama yiğidi öldürüp hakkını vermek lazım. sattığı kozmetik ürünler özellikle kendi markası olan ürünler gerçekten çok güzel. yani çikolata falan almayın kilo alırsınız hem,onun yerine bol bol ruj, rimel vs alın. bakımlı olun.
emmeth brown emmeth brown
ankarada kentparkta bulabileceğiniz mağaza.kişisel bakım ürünleri ağırlıklı ürün yelpazesi de olsa organik ürünlerden,multivitamin tabletlere kadar aradığınız birçok şeyi bulabilirsiniz.
marla singer marla singer
berlin'de ne alacaksam önce içine baktığım kişisel bakım malzemesi satan mağazalar zinciri. türkiye'ye gelmesine en sevindiğim. genelde küçük köşe dükkanları bulurlar kendilerine. birçok ürün barındırırlar ama kendi markaları da (şampuanları hariç) gayet başarılıdır. bir de tatil için herşeyin mini boyu vardır, deodorant, güneş kremi vb.

hayatımdaki tek marka sadakatim rossmann için var sanıyorum ki, duş jelinden, buzdolabı poşetine kadar herşeyi buradan alıyorum.
maldoror is ded maldoror is ded
ürettiği ürünler cruelty free'dir. 1989 yılından itibaren alman yasalarına göre kozmetik sektöründe hayvan deneylerinin yasaklanmasından mütevellit rossmann markalı ürünlerde de kesinlikle hayvan deneyleri yapılmamaktadır. birçok rossmann markalı ürün ( alterra , rival de loop ..) vegan ‘dır;
mayami köpek balıkları mayami köpek balıkları
bim'in kozmetik/kişisel bakım dilindeki karşılığı. öğrenci sigarası misali bir şey. maddi krize girildiğinde, lüksten kısmak gerektiğinde imdada yetişen bir kahraman. kıyaslamak gerekirse:

3 liraya el kremi(isana) var. zeytanyağı, kakao yağı, panthenol içeriyor. neutregena(panthenol içerikli) 10 liraya bırakıyor el kremini. sebamed(keratin, allantoin, panthenol var içinde) 17 lira ile alev alev yanıyor. sebamed'inki harbi kaliteli olsa da isana'nın kremi çok yağlı bırakmıyor eli, işini de yapıyor gayet iyi.

2 liraya ultra yumuşak diş fırçası var ki tek eksiği fırça sayısının az olması. onun dışında 10 liralık sensodyne fırçadan hiçbir farkı yok kalite, işlevsellik açısından.

6-7 liraya tıraş jeli(aloe vera içerikli) var ki yılbaşı indirmiyle 3.5 liraya alınabilir durumdaydı ki bu yüzden aldım zaten. normal fiyatına 3 lira daha verip nivea almak daha mantıklıdır. bu konu topic dışı, konu kilit kısacası.

avokado yağı, papatya(ve haliyle bisabolol), panthenol, allantoin gibi içerikleri olan balsamı 10 lira ki balsam konusunda piyasayının tek taşaklı ismi nivea sensitive'e(20-25 lira arası) yakın bir performansı var(bebek poposu kıvamına getiriyor cildi). eskiden cerrus adıyla vardı raflarda bir balsam, o çok yağlı bırakıyordu yüzü ama bu sefer işlerini iyi yapmışlar.

3-5 liraya duş jeli satıyorlar ki piyasadaki meşhur isimlerle aynı içeriklere sahipler.

uzun lafın kısası ucuza, iş görecek, kaliteli şeyler bulabilirsiniz burada. sevilir sayılır o açıdan.
yalnız şampuanlarına bulaşmayın derim. çok kalitesiz değil ama iyi olduğu söylenemez.

allah iniş takımlarına zeval vermesin rossmann.
düttürü dünya düttürü dünya
kişisel bakım ürünlerinin bir numaralı adresidir.
almanya'da öğrenci olan şahsımın ucuza bütün nimetlerinden faydalandığı mağaza zinciri. burdan en son aldığım ürün olan manikür pedikür seti harika çıktı arkadaşlar.
çok da pratik.vakit almadan tertemiz yapıveriyor elleri. tavsiye ediyorum, fiyat performans oranı da çok iyi.
diken diken
hesaplı kişisel bakım ve kozmetik marketi. seviyoruz. fakat bünyesinde satılan domol markalı oda kokuları tam bir fiyaskodur. ortalama 3 - 5 tl'ye alabileceğiniz türk menşei vasat şampuan, duş jeli gibi ürünlerin çok daha kalitelisini alabilirsiniz aynı paraya.
ruhkadin ruhkadin
gratis ve watsonsdan çıkmayan beni kendilerine çekmeyi başarmışlardır ve ilk gidişimde tam 1saatimi ürünlere bakmaya ayırmama sebep olmuştur ki işte öyle çeşitli öyle büyüktür. yalnız geyik yağı özlü ayak kremini hiçbirşeye değişmem.
1 /