sabahın köründe denize girmek

bokonon bokonon
eğer bütün gece uyumadıysanız ve deniz kenarındaysanız tavsiye ederim. buz gibi suda yüzmenin tadı ayrı tabi uzun süre yüzmemenizi tavsiye ederim. genelde bu saatlerde emekli amcalara rastlarsınız. bir şeyler de yedikten sonra akşama kadar rahat bir uyku çekmek gibisi yok.
zangief zangief
bayramda bile çalışan biri olarak, aleyhime dava açılmadan nasıl küfrederim ve içimi soğutmaya çalışabilirim serinleyebilirim diye düşünürken karşı firmadan bir e-mail geldi ve benim size küfretmeye bile vaktim olmadığını farkediyorum... kızmıyorum yanlış anlamayın, belki siz de çalıştınız dinlenmeyi hak ettiniz, stres atmak hakkınız ama küfrümü ederim bu da benim hakkım...

kulakta bir doluluk hissederseniz, boşuna sallanmayın mal gibi, benim küfürler dolu dolu...

öbtüm.
lucifer morningstar lucifer morningstar
deneyimlemek istediğim eylemdir.

sabah 5'te kalkıp denize gitmek, buz gibi suda ayılmak istiyorum. sonra sahilde uyumak, uyanınca da buz gibi bir bira içmek istiyorum. sonra sevişmek ve seviştikten sonra geri uyumak istiyorum. denize yakın bir yerde kamp yapıncası rahat olur.
mevsimbaharı mevsimbaharı
ya ege denizi bizim taraf zaten çok soğuk ve deniz anca akşama doğru ikindi gibi ısınıyor. sabah denize girmek adamı titretir. ha sabahki deniz suyu ha buzdolabındaki soğuk su. fark göremiyorum.