sadece sarılıp uyuyalım diyen erkek

1 /
leonid leonid
türkiye şartlarında başına her türlü iş gelebilecek, her türlü yakıştırmaya maruz kalabilecek erkeğin kendisi. aslında normaldir, yani erkek dediğin zaman 7/24 sevişir fikriyatı var ama yalan erkekler de duygusallaşabilir, uzaklaşmak ister, sevişmek istemeyebilir. hatta onların da korkuları vardır deyip kendim de gülüyorum lan.
iamsoserious iamsoserious
gereksiz bir iş yapıyordur. ille bu "sadece uyuma" meselesini dile getirme aşkını anlamıyorum. sen sevgilini tanıyorsundur zaten, bu konuları oturup adam akıllı konuşmuşsunuzdur sevişilcek mi sevişilmiycek mi bellidir. yatağa girince karar veriyorsanız bi sorun vardır o ilişkide gibi.
de bağlacını ayrı yazıyorum bende de bağlacını ayrı yazıyorum bende
şimdi bu durum için yok aşkından sevgilisine kıyamıyordur demeyeceğim. önceleri böyle düşünürdüm ama artık yok öyle bir dünya. asıl insan sevdiği insanla sevişmek ister ki arada öyle güçlü bir çekim varsa çiftleri tutabilene aşk olsun. kavga ederken bile kendine hakim olamayıp birbirlerine dokunan çiftler gördüm.
kaynak: kendim.
normal bir erkektir.
bosingwa nın gurban olduğum gaşları bosingwa nın gurban olduğum gaşları
yapılabilir.bunu söyleyenin illa ipne veya art niyetli olmasını gerektirmez.5 dakikalık hadi taş çatlasın 15 dakikalık fiziksel yorgunluğa tercih eden üşengeç erkek türleri de vardır.açıkcası bir kıza sarılmak,onu belinden kavramak bana daha çok huzur verir.
kiaransalee kiaransalee
yorgun erkektir. arada bir mazur görmek lazım kendisini. iş güç stres... vibratör değil ki bu da canım, canlı kanlı bir organizma. her daim sekse hazır ve nazır olmak zorunda mı?
atpglikozfosfotransferaz atpglikozfosfotransferaz
insandır, sex makinası, hayvan falan değil..

başın sıkışınca yanında olur, mutlu olunca seninle kadeh kaldırır, birisi senin hakkında konuşursa seni kollar..

kafan varsa hayatta zar zor karşılaşacağın tek şansını seve seve korursun..
1 /