sadi tekelioğlu

benikoyupgitmeneolursun benikoyupgitmeneolursun
bir dönemler trabzonspor'u çalıştırmış daha sonra çeşitli anadolu kulüplerinde teknik direktör olarak görev aldıktan sonra memleketine geri dönüp şu aralar trabzonspor'un alt yapı koordinatörlüğünü yürütmeye başlamıştır.
crawling crawling
trabzon'lu teknik direktör. trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra prensip olarak süper ligde takım çalıştırmıyordum zaten, bir daha da asla çalıştırmam diye açıklama yapmıştı. şu anda spor toto ikinci lig kırmızı grup'ta sarıyer'in başarısı için ter döküyor. hey gidi sarıyer..
melmüg melmüg
bir ara trabzonspor'u da çalıştırmış futbol adamı.
az önce ekranda gördüm aklıma geldi; yıllar önce enteresan bir maç sonu demeci vardı. o dönem trabzonspor'u mu başka takımı mı çalıştırıyordu tam hatırlamıyorum ama üç büyüklerden biriyle yaptığı maçtan sonra hakeme verip veriştiriyordu. şunun gibi bi şeyler demişti;
"hakem maçın sonucuna etki etti. zaten bu üç istanbul takımı hakemler tarafından sürekli kollanıyor. böyle devam ederse 80-90 yıl daha bu üç takımdan başka bir takımın şampiyon olma ihtimali sıfır".
80-90 yıl demişti lan adam. ha düz hesap 100 yıl dese ironi yapıyor bilerek abarttı dicem ama 80-90 yılı ciddi ciddi düşünmüş adam demek ki.
bırakın türk futbolunun geleceğini, dünyanın geleceği hakkında bile insan 80-90 yıl sonrasını öngöremezken adam sallayıverdi işte. 80-90 dedi lan boru değil.

peşin edit : bu abimiz böylesine köpürdükten bir kaç yıl sonra bursaspor şampiyon oldu.