satanist evlat arif

1 /
yorgun pijama yorgun pijama
sunucu - satanist misin ?
arif - hayır
sunucu - evet sende bütün satanistler gibi satanist olduğunu gizliyorsun

samalith - ybsg

ayıptır , günahtır . izlerken küfür etmekten başka herhangi bir şey yapamadım . ha birde ağzım açık kaldı . arif kadar taş düşsün başına altında kal .

insanların yapmacıklığının , boş boğazlığının , gevşekliğinin , yavşaklığının , gerzekliğinin son noktası ( daha neler çıkacak kim bilir ) . nasıl bir düşünce sistemi oluşmuş insanlarda anlamak artık imkansız hale geldi .

10 yılda büyük gelişme yaşanmış bu konuda onu kaçırmamak lazım . o yıllarda polisler kimin üzerinde metal gruplarının giysileri varsa yada yüzük , küpe takıyorsa , saç uzatıyorsa kenara çeker kimlik kontrolü yapardı . eğer kendini savunmasını bilen , ne dediğinin farkında olan birini kontrol etmek için çektilerse sonu dayakla biterdi *

ama şimdi olayı geliştirmişler . kaba kuvvetten vazgeçip beyin yıkamaya döndürmüşler . ah benim gariplerim . ne dense azdır size .

(bkz: anan seni doğurmamış sıçmış)
abozek abozek
şerefsiz bir evlattır. satanistlik müessesesi böyle de ayaklar altına alınır mı arkadaşım. iki lafla bağladı adam resmen. hemen sattın satanizmi. buraya kadarmış.
chev chelios chev chelios
komik olduğu kadar trajik de olan bir programın ana karakteri. işlevsizliğini anlatmak için kelime bulamadığım, insanları aptal yerine koymakta çığır açmış türk medyasından sadece başka bir parça.
anlamadığım mesele ise, hangi embesil o gereksiz ideolojileriyle insanların beynini yıkamaya çalışırken bunu olabilecek en samimiyetsiz, en saçma, en seviyesiz biçimde yapar ki? kim bu ucuz oyuna gelip doğru yolu bulabilir? amacım ne olursa olsun, ne kadar para verilirse verilsin, ben böyle bir saçmalıkla bir şekilde bağlantılı olmaktan utanırım. ama bunu ciddi ciddi televizyona koyabilen, bu programın içinde yer alabilen, kendisine zerre saygısı olmayan insanlar da varmış, helal olsun.
hala bu tip programlara itimat eden insanlar var bu memlekette diyorsanız, demeyin. bilmek istemiyorum gerçekten.
not: satanist değilim, gece gece sinirlenmiş bir insanım.
dünyayı kurtaran adam dünyayı kurtaran adam
bu adamın videosunu izledim tabii stv'de. gelelim mantık hatalarına.

1) canlarım benim, madem böyle bir prodüksiyon yaptınız, satanist evlat arif'i biraz daha gerçekçi tiple yapsaydınız. cast ajansından bulunan kişi bir polat alemdar daha çok eroinman memati baş izlenimi uyandırdı bende. yolda görsem satanist demem. zaten konuşması mimikleri bile bu saydığım karakterlere ne kadar benzediğini gözler önüne sunmaktadır deyim yerindeyse sokmaktadır.

2) aynı medya grubunun gazetesi olan zaman'da yaftalamadan düşünün şeklinde bir reklam çalışması olmuş sözlük dahil kamuoyunda günlerce tartışılmıştı. sunucu dayı, sen siyah giyiniyorsan, bilmem ne dinliyorsun şeklinde satanist evlat arif'e yüklenirken, acaba bir yaftalama, etiketleme yapılmış olmuyor mu? yani her siyah giyinen veya her metal dinleyen satanist midir? stv mantığına göre böyle bağlantılar normaldir.

program her hali ile sunucusundan figuranlara, repliklerden ayin görüntülere kadar mizahi anlamda başarılı kareler barındırıyor. tekrar tekrar izlenip, gülünmesi kalp sağlığı için faydalı olabilir.
mevlana beni görse sen gelme derdi mevlana beni görse sen gelme derdi
satanizm gibi bir felsefeye gönül vermiş arif bir kitap ve birkaç genizden söylenmiş sözle tekrar sütten çıkmış ak kaşık oluyor. o zaman ben sevgili arif'i;

2 kitap ile agnostik
3 kitap ile ateist
4 kitap ile deist
5 kitap ile pagan
6 kitap ile musevi
7 kitap ile hristiyan


yapabilirim sanırım, ya da o kitapların hepsini alıp samanyolu tv'nin binasının önünde kendimi yakabilirim bilemedim şimdi.

dinimden soğuttunuz lan beni.!
1 /