satanistlerin iktidara gelmesi

muzevir muzevir
allah muhafaza, bu satanistler katakulli yahut türlü hile ve dalavere ile iktidara gelse çekmediğimiz çile kalmazdı.

elhamdülillah böyle bir tehlike yok, lakin olsaydı her sokağa, ortasına pentagram çizilmiş ayin evleri yapardı bunlar ve her gece yarısı ayin evlerine döşedikleri bilmem kaç vat tesisatla bangır bangır metallica olsun, black sabbath olsun yahut marilyn manson vesaire olsun, en sevdikleri şarkıları çalar, millette uyku neyin bırakmazlardı.

şükürler olsun bu ihtimalden uzağız, yoksa ibadet kılıfına büründürüp kedi de keserdi bunlar. her sokakta ellerini ayaklarını bağlayıp çırpındıra çırpındıra kedileri keserek çoluk çocuğun ödünü patlatırlar, "biz yedik, siz de yiyin" diyerek konu komşuya dağıtırlar, burun kıvıranı yaftalayıp ticaretine ve içtimai vaziyetine çomak sokarlardı.

bununla da yetinmezler, doğum olsun, ölüm olsun, düğün dernek olsun, sokak aralarında sürekli kutlamalar yahut anma günleri düzenleyip üstelik şehrin tüm caddelerini gezerek dilini bile anlamadığımız müzikler ve türlü acayip makyaj ve giysilerle ne idüğü belirsiz danslar ederek millete hayatı zindan ederlerdi.

bir de sanki herkes onların dinine inanmak yahut tüm bunlara katlanmak zorundaymış gibi eğitim müfredatından tutun basın yayın araçlarının muhtevasına kadar satanizmi övücü ibareler koyarak yeni yetişen nesillerin dimağını kirletip din adını verdikleri bu iğrençliğin topluma hâkim olasına neden olurlardı.

iktisadi müteşebbislerden tutun ilim irfan sahibi medrese alimlerine kadar herkesi kendilerine katılmak için zorlar, katılmayanlara mahalle baskısı uygulayıp işinden gücünden eder, güzelim âdetlerimizin, geleneklerimizin ve örfümüzün yerini böyle ipe sapa gelmez ve sapkın alışkanlıkların alması için her türlü çabayı gösterirlerdi.

şükür ki allah koruyor bizi.
kendini ahmet sanan süleyman kendini ahmet sanan süleyman
sokaklarda kedi kalmayinca fareler, haşereler ortaya çıkar. veba, değişik hastalıklar çoğalır. milletin yarısı telef olur.

cinayet haberleri çoğalır, bültenlerde şeytan istedi kestim diyenleri goruruz. camilerde kırmızı mumlu ayinler yapılır. her gün 5 vakit siyah cübbeli bir abi camiden metallica şarkıları okur.

her 19 kasım'da charles manson'u sirenlerle, gozyaşları içinde anma torenleri duzenlenir.
evlerin duvarlarına satanizm işareti çizilir.
satanist evlat arif oyların tümünü alır
devlet başkanı olur vs.


cekoslavakyalilastirilamayanadam cekoslavakyalilastirilamayanadam
ülkenin büyük çoğunluğu satanist olsaydı, demokratik ortamda mümkün olabilecek şeydi. iktidara geldikleri gibi, üniversiteye başka dine inananları sokmamaya and içer, milletin evlerinde başka dinin kutsal kitaplarını ararlar, bulduklarında aileyi komple, içtimai hayattan tasfiye ederlerdi. ya da darbe yapıp, iktidara geldiklerinde diğer dinlere mensup olanlara işkence ederlerdi. okul bahçelerine heykeller koyar, kutsal günlerinde milletin çoluk çocuğunu zorla soğukta bekletirler, putun önünde eğilmelerini falan isterlerdi. sokakta birbirleriyle çiftleşirler, başka dinlerin ibadet evlerini ahır yapar, yahut çiftleşme evine çevirirlerdi(evet, çiftleşme). milletin vergisiyle senede birkaç yüz bin heykel yaparlardı herhalde(!?).